stat
Impreza już się odbyła

Nowa Corolla - wszystkie wersje nadwozia

Największy w rejonie diler Toyoty z salonami w Chwaszczynie i Rumi zaprasza na Dni Otwarte w trakcie których zaprezentuje wszystkie 3 wersje nadwozia nowej Toyoty Corolli.

24 - 29 lutego 2020, godz. 10:00 - 18:00

Sopot,
mar 7

sobota, godz. 9:00 - 15:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Toyota Corolla XII generacji to tegoroczna nowość w salonach Toyota Walder.
Po marcowej premierze Toyoty Corolli w wersji sedan, przyszedł czas na przedstawienie modeli w wersjach hatchback oraz kombi.

Toyota Corolla zaprojektowana została na nowej platformie TNGA. Samochód jest większy i bardziej przestronny niż poprzednik. Ponadto, dołożono starań, aby nowa generacja oferowała lepsze właściwości jezdne, pewniejsze trzymanie się drogi i mniejsze zużycie paliwa.

Nowy model Corolli z nadwoziem hatchback i kombi będzie dostępny z silnikiem 1.2 Turbo o mocy 116 KM lub dwoma układami hybrydowymi do wyboru, w tym zupełnie nowym napędem o mocy 180 KM z silnikiem 2.0.
Corolla z nadwoziem Touring Sports została zaprojektowana w Europie, w niedawno otwartym Centrum Designu w Zaventem. Dzięki platformie TNGA nowe kombi nie jest tylko rozbudowanym wariantem Hatchbacka, lecz zaprojektowanym niezależnie modelem. Auto ma rozstaw osi 2700 mm i oferuje najwięcej w segmencie miejsca na nogi dla pasażerów siedzących z tyłu.

Wszystkie warianty nadwoziowe eksponowane będą w trakcie Dni Otwartych, które odbędą się w terminie 27-28.04 w salonach Toyota Walder:
w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 58
w Rumi przy ul. Jana III Sobieskiego 28

W tych dniach salony Toyota Walder otwarte są:
27. 04, Sobota w godz: 8.00 - 15.00
28. 04, Niedziela w godz. 10.00 - 14.00

Wszystkich, którzy już teraz chcą zapisać się na jazdę testową wybranym modelem, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie: www.toyota-corolla.com.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij