Wiadomości

stat

Nowa wypożyczalnia aut w Gdańsku

Volkswagen Arteon w wersji R-Line to topowy model w ofercie Uniqcar.
Volkswagen Arteon w wersji R-Line to topowy model w ofercie Uniqcar. fot. Uniqcar

Od początku października w Gdańsku działa wypożyczalnia samochodów Uniqcar. Firma oferuje swoim klientom nowe, bogato wyposażone modele marki Volkswagen.W ofercie firmy Uniqcar znajdują się samochody marki Volkswagen - Arteony i Passaty w różnych konfiguracjach.

Topowym samochodem oferowanym przez wypożyczalnię jest Arteon z najbogatszym dostępnym wyposażeniem R-line. Pod maską tej przestronnej limuzyny pracuje 2-litrowy silnik benzynowy TSI o mocy 190 KM, który współpracuje z 7-stopniową automatyczną skrzynią DSG. Sukcesywnie flota aut firmy Uniqcar będzie się powiększała.

- To, co wyróżnia nasze samochody, to bardzo dobre wyposażenie. Wszystkie auta posiadają nawigację, systemy wspomagające parkowanie, ergonomiczne fotele oraz asystentów z zakresu bezpieczeństwa jazdy - tłumaczy współwłaściciel wypożyczalni.
W ofercie wypożyczalni Uniqcar znajdują się dwa bogato wyposażone VW Arteony.
W ofercie wypożyczalni Uniqcar znajdują się dwa bogato wyposażone VW Arteony. fot. Uniqcar
Wynajem aut odbywa się w rozliczeniu dobowym. Cennik wypożyczenia samochodu na dobę startuje od kwoty 300 zł za VW Passata w wersji Highline R-Line. Dzienny najem wspomnianego Arteona kosztuje 400 zł.

Oczywiście im dłuższy czas najmu - tym oferta cenowa jest atrakcyjniejsza. Przy wynajmie na dłuższy okres ceny rozpoczynają się od 260 zł.

Firma dąży do zapewnienia swoim klientom maksymalnego poziomu komfortu, dlatego dostarcza auta pod wskazany przez osobę wynajmującą adres. Na terenie Gdańska ta usługa jest wliczona w cenę.

- Osoby zainteresowane najmem naszych aut zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej uniqcar.pl. Wynajem odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy na adres: info@uniqcar.pl. Klient wybiera auto oraz czas najmu, a następnie ustalamy formę dostarczenia samochodu do klienta - dodaje.
Co ciekawe, w ofercie Uniqcar znajduje się tzw. usługa okolicznościowa. Firma użycza swoje samochody wraz z kierowcami, którzy zadbają o bezpieczny transport np. młodej pary do ślubu. W zależności od oczekiwań klienta, usługa jest dopasowywana i wyceniana indywidualnie.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Lubczykowej 5.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Sprawdź się

Do którego koncernu należy marka Acura?