Wiadomości

Nowy salon Junaka w Gdańsku

Salon Junaka w Gdańsku.
Salon Junaka w Gdańsku. fot. google maps

Miesiąc temu, dokładnie 9 maja, działalność w Gdańsku oficjalnie rozpoczął salon jednośladów marki Junak. Obiekt znajduje się na ul. Abrahama 1 zobacz na mapie Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Hyundaia.



Jedyny autoryzowany przedstawiciel Junaka w Trójmieście przejął budynek po dealerze Zdunek, który w tym miejscu sprzedawał samochody marki Dacia. Właścicielem gdańskiego salonu jest firma Master, dla której będzie to druga trójmiejska stacja. Pierwsza znajduje się w Gdyni przy ul. Mylnej 3 zobacz na mapie Gdyni.

W salonie Junaka znajdziemy strefę wystawienniczą, w której zaparkowało blisko 30 gotowych do sprzedaży jednośladów. Dodajmy, że kompletna oferta producenta składa się z 42 modeli pojazdów. Ceny skuterów rozpoczynają się od 3,6 tys. zł, a motocykli od 4,6 tys. zł. Najdroższy model, czyli M16 kosztuje 13 700 zł.

W niedalekiej przyszłości firma planuje otworzyć w obiekcie jednostanowiskowy punkt serwisowy Junaków.

Salony i serwisy motocyklowe w Trójmieście

- Zainteresowanie pojazdami Junaka jest ogromne. Wszystko za sprawą przepisów dotyczących możliwości poruszania się motocyklami do 125 ccm przez posiadaczy wyłącznie prawa jazdy kat. B. W tym przedziale naszymi flagowymi modelami są: miejski motocykl RS125 oraz klasyczny skuter Junak Vintage - tłumaczy Filip Pokojski z firmy Master.
W tym samym budynku - obok pojazdów Junaka - prowadzona jest sprzedaż miejskich rowerów Electra.

Salon Junaka czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 11 do 19 oraz w soboty od godz. 10 do godz. 14. Wejście do salonu zlokalizowane jest od Alei Grunwaldzkiej.

Czytaj także: Więcej wypadków przez "lekkie" motocykle?

W salonie można zobaczyć około 30 modeli skuterów i motocykli.
W salonie można zobaczyć około 30 modeli skuterów i motocykli. fot. google maps

Opinie (108) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

VW Crafter to: