Wiadomości

Odświeżony salon, CNG i wyprzedaż rocznika w Auto-Mobil Fiat Professional

Auto-Mobil Fiat Professional zaprasza do swojego zmodernizowanego salonu w Wejherowie.
Auto-Mobil Fiat Professional zaprasza do swojego zmodernizowanego salonu w Wejherowie. fot. Auto-Mobil

Auto-Mobil to autoryzowany dealer kilku motoryzacyjnych marek, w tym Fiata Professional. Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojego odświeżonego salonu w Wejherowie, w którym można zapoznać się z m.in. najnowszą ofertą na użytkowe Fiaty napędzane CNG oraz z listą rabatów nałożonych na samochody z rocznika 2019.Pod nazwą Professional kryje się świat użytkowych samochodów Fiata. To bardzo ważny filar włoskiego koncernu skierowany głównie do firm, w których pojazd jest podstawowym narzędziem pracy. Lokalnym przedstawicielem Fiat Professional jest dealer Auto-Mobil, który nie tylko sprzedaje dostawcze modele, ale oferuje także kompleksową obsługę dopasowaną do potrzeb klientów - od serwisu, przez finansowanie i ubezpieczenia, aż po naprawy blacharsko-lakiernicze.

Ponadto dealer współpracuje z certyfikowanymi firmami zajmującymi się zabudowami pojazdów użytkowych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb firm. Dostawcze modele Fiata można zabudować jako m.in. furgony, izotermy lub chłodnie z regulowaną temperaturą, kontenery do przewozu pieczywa, plandekę do przewozu międzynarodowego, koniowozy, pojazdy brygadowe, autolawety, sklepy czy wywrotki.

Aktualnie w ofercie Fiat Professional znajduje się pięć modeli aut użytkowych: Ducato, Panda Van, Doblo, Fiorino i Talento.

Doblo i Fiorino na CNGPopularnym modelem w gamie Fiat Professional jest Doblo.
Popularnym modelem w gamie Fiat Professional jest Doblo. fot. Auto-Mobil
Szczególnie dużym zainteresowaniem klientów cieszą się dwa modele z gamy Fiat Professional - Doblo i Fiorino napędzane CNG. To idealne rozwiązanie dla osób chcących zminimalizować koszty eksploatacyjne, a przy okazji zadbać o środowisko.

- CNG jest paliwem ekologicznym. W wyniku jego spalania wytwarza się wyłącznie woda i dwutlenek węgla. Spalanie CNG nie zanieczyszcza środowiska. Co więcej, paliwo to nie zanieczyszcza i nie uszkadza wtrysków w pojazdach z tego typu instalacją - wyjaśnia Krzysztof Damps, doradca handlowy Auto-Mobil Fiat Professional.
Pod maską Fiorino pracuje silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra i mocy 77 KM. Doblo napędza jednostka o takiej samej pojemności, ale generująca większą, 120-konną moc.

Fiat Fiorino został wyposażony w butlę gazową o pojemności 77 litrów. A to w połączeniu z 45-litrowym zbiornikiem na benzynę gwarantuje łączny zasięg na poziomie 960 km. Natomiast Doblo posiada 95-litrowy zbiornik CNG oraz 44-litrowy bak paliwa. Zasięg przy pełnych zbiornikach wynosi 760 km.

- Oba modele posiadają homologację ciężarową. Fiorino oferuje rozmiar przestrzeni ładunkowej umożliwiający przewóz towarów o wymiarach europalety. Doblo umożliwia przewóz przedmiotów o długości do 182 cm w wersji z krótkim rozstawem osi (2755 mm) oraz 217 cm w opcji z dłuższym rozstawem osi (3105 mm). Szerokość to niezmienne 123 cm pomiędzy nadkolami i 171 cm między ścianami - dodaje.
Cennik Fiorino Cargo z CNG rozpoczyna się od kwoty 49 077 zł. Za Doblo Cargo należy zapłacić co najmniej 75 tys. zł.

Wyprzedaż rocznika 2019Aktualnie w salonie Auto-Mobil Fiat Professional trwa wyprzedaż rocznika 2019.
Aktualnie w salonie Auto-Mobil Fiat Professional trwa wyprzedaż rocznika 2019. fot. Auto-Mobil
Styczeń to gorący okres wyprzedaży rocznika, który oczywiście nie ominął salonu Auto-Mobil Fiat Professional w Wejherowie. Klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne upusty.

- Obniżkami cenowymi objęte są wszystkie modele z gamy Fiat Professional. Rabaty sięgają nawet do 16 tys. zł dla modelu Ducato. Dodatkowo, zakup można sfinalizować za pomocą promocyjnego finansowania 4PRO. Wszystkie formalności załatwiane są w naszym salonie, dzięki czemu w jednym miejscu kompleksowo można przejść cały proces zakupu auta - zakończył Damps.
Szczegółowa oferta wyprzedażowa znajduje się na stronie internetowej Auto-Mobil Fiat Professional.

Salon Fiat Professionalfot. Auto-Mobil
W ubiegłym roku w ciągu trzech miesięcy zmodernizowano obiekt Auto-Mobil Fiat Professional. Dealer postanowił odświeżyć wnętrze salonu zlokalizowanego w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 17.

Obiekt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 18, natomiast w sobotę w godz. od 9 do 15.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Sprawdź się

W którym mieście znajduje się siedziba Audi?