Wiadomości

stat

Ogromne korki na obwodnicy w czwartek

12 stycznia na długo zapisze się w pamięci kierowców. Sparaliżowana obwodnica po kolizjach, ogromne korki na Trasie W-Z i mnóstwo straconego czasu - to tylko część wątpliwych przygód jaka w czwartek spotkała kierowców.Czy straciłeś w czwartek czas w korkach?

tak, stałem w zatorze na obwodnicy 22%
tak, ale jechałem powoli ulicami miejskimi, nie ekspresówką 15%
nie, nie odczułem korków 63%
zakończona Łącznie głosów: 1994
Utrudnienia na obwodnicy zaczęły się tuż przed godz. 15. Na wysokości węzła Kowale zobacz na mapie Gdańska w stronę A1 zderzyły się trzy samochody. Korek ciągnął się przez Szadółki aż za Karczemki. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

- Lepiej przejechać obwodnicę 90-100km/h, niż stać 4 godz w korku przez kilku kretynów którzy muszą grzać 150 km/h - pisał zdenerwowany czytelnik w komentarzach pod raportem.
Inni za wypadek winili nie prędkość, a ciężarówki.

- Tiry blokujące pas do zjazdu z obwodnicy powinny odpowiadać za ten wypadek. Już o godz. 13 stały i stwarzały niebezpieczeństwo. Nawet trójkąta nie wystawili. Bezmyślność kompletna - pisał czytelnik o nicku "Luk".
Korek z powodu wypadku miał 10 km. Utknęła także Trasa W-Z do centrum, bowiem wielu kierowców postanowiło tamtędy objechać zator. Utrudnienia trwały do godz. 18.Kolejna kraksa w Gdyni

Jakby tego było mało ok. godz. 17 osiem samochodów brało udział zderzeniu na obwodnicy przed zjazdem na Chwarzno zobacz na mapie Gdyni - kierunek do Chyloni. Na miejscu służby pracowały przez 2 godziny.

- Czy to się kiedyś skończy? Niezachowanie odległości, jazda na zderzaku, trochę mrozu i bum - wylicza czytelnik "the bill".
W obu zdarzeniach kierowcy tracili nawet 1,5 godziny. Oby kolejny dzień - 13 piątek był bardziej udany dla kierowców.


Opinie (288) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Drywa to trójmiejski przedstawiciel marki: