Wiadomości

stat

Opady śniegu utrudniły jazdę po Trójmieście

Padający śnieg i szklanka na drogach sparaliżowały południe Gdańska.

Poranne opady śniegu we wtorek, 11.02.2020, utrudniły poruszanie się po Trójmieście. Mimo że śnieg niemal od razu topniał, to na wielu drogach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie tworzyły się duże korki.zakończona Łącznie głosów: 2058
Wtorkowy poranek upływa pod znakiem opadów śniegu. Według prognoz padać może do drugiej połowy dnia. Opady spowodowały poranne utrudnienia na obwodnicy, o czym informowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Kierowcy w korku - w obu kierunkach ekspresówki - tracili od kilkunastu do dwudziestu minut.


Od rana śliskie i zaśnieżone drogi dawały się we znaki kierowcom w okolicy Osowej, kiepsko sytuacja wyglądała również na trasach na południu Gdańska. Kierowcy sygnalizowali zator na ul. Niepołomickiej, a korek ciągnął się do ul. Świętokrzyskiej. Opady śniegu sparaliżowały ruch na ul. Bulońskiej.

Bez większych wypadków i kolizji w TrójmieścieNa Osowej kierowcy stali w dużym korku przy ul. Wodnika w stronę Owczarni.
Na Osowej kierowcy stali w dużym korku przy ul. Wodnika w stronę Owczarni. fot. trojmiasto.pl/czytelnik
Jak usłyszeliśmy od strażaków, na szczęście nie doszło do poważniejszych wypadków czy większych kolizji. Poranna stłuczka na lewym pasie obwodnicy w kierunku drogi A1 (na wysokości Owczarni) zakorkowała jednak ruch na dobrych kilkadziesiąt minut.

Problemy z korkami mieli również kierowcy wyjeżdżający z Gdyni. Zator zaczynał się jeszcze przed Estakadą Kwiatkowskiego.

Korek przy wjeździe na Estakadę Kwiatkowskiego.

Policjanci z drogówki radzą kierowcom, by dostosować prędkość do warunków panujących na drogach. Według prognoz synoptyków lokalne opady i niższa temperatura mają utrzymać się do popołudnia.

Poranna stłuczka na obwodnicy spowodowała spory korek.

Opinie (229) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Okrągły znak z czerwoną obwódką i białym tłem oznacza: