Opel Cascada

Otwarty, czy zamknięty, Nowy Opel Cascada wygląda doskonale. Idealne linie ucieleśniają istotę stylu i elegancji. Przód niewątpliwie należy do Opla, jest dopracowany w każdym szczególe. Popatrz na wyrzeźbioną, wyrazistą osłonę chłodnicy, gęstą siatkę wlotu powietrza, charakterystyczne dla Opla światła do jazdy dziennej LED i wyrafinowaną chromowaną listwę z logo. Delikatnie wypukły grzbiet maski zapowiada skrywaną moc silnika.

Aerodynamicznie doskonały, dopracowany miękki dach Nowego Opla Cascady idealnie wpasowuje się w kształt nadwozia pozbawionego słupków. Wykonany jestz najwyższej jakości materiału, zawiera ogrzewaną szybę tylną, a po złożeniu znika zupełnie pod dopasowaną do jego kształtu pokrywą.

Wspaniałe nadwozie zasługuje na najlepsze parametry prowadzenia. Z przodu w Oplu Cascadzie wykorzystano zaawansowaną technologię kolumn HiPerStrut, a tylna oś została wyposażona w drążek Watta. Co ważne, samochód charakteryzuje się niezwykłą sztywnością zawieszenia i podwozia, co pozwala w pełni wykorzystać wyjątkowy potencjał tej technologii.

W kwestii komfortu szczegóły mają znaczenie. We wnętrzu Nowego Opla Cascady wyposażenie zapewniające komfort nie tylko imponująco wygląda, tu wszystko pracuje z Tobą i dla Ciebie. Począwszy od foteli z systemem wentylacji do najnowocześniejszej nawigacji, systemu audio i możliwości podłączenia urządzeń zewnętrznych – śmiało, stwórz własne idealne otoczenie i atmosferę.

Kiedy widoczność na drodze jest idealna, czujesz się bezpiecznie. To jest właśnie zadanie dla biksenonowych reflektorów adaptacyjnych AFL+, uważanych obecnie za jeden z najlepszych systemów oświetlenia.
Kamera Opel Eye drugiej generacji posiada cztery podstawowe funkcje, z których każda wspomaga bezpieczną i przyjemną jazdę samochodem.

Pełnowymiarowe poduszki powietrzne z przodu w połączeniu z powiększonymi poduszkami bocznymi, które zapewniają dodatkową ochronę głowy, są standardem w każdym Nowym Oplu Cascadzie. To jest najnowocześniejszy system bezpieczeństwa, zsynchronizowany z innymi elementami, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Dane techniczne:

Silniki: 1.4 Turbo 120 KM, 1.4 Turbo 140 KM, 1.6 Turbo 170 KM, 2.0 CDTI 165 KM, 2.0 CDTI 195 KM

Inne modele marki Opel:

Adam, Agila, Ampera, Antara, Astra, Calibra, Cascada, GT, Insignia , Meriva, Signum, Tigra, Vectra,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij