stat
Impreza już się odbyła

Ożywić wspomnienia

Zobacz, na jakich motocyklach jeździli dziadkowie! Wystawa polskich oldtimerów w Porcie Rumia Pora odświeżyć stare wspomnienia! Od 7 do 29 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan miłośnicy polskich motocykli będą mogli podziwiać wyjątkowe egzemplarze oldtimerów - najstarszy pochodzi z 1949 roku! W programie również liczne atrakcje dla dzieci. Wstęp bezpłatny.Stare motocykle budzą emocje nie tylko w koneserach motoryzacji, a każdy kto przejechał choć kilka kilometrów na dwukołowym oldtimerze, wie o czym mowa. Dzięki wystawie pt. "Ożywić wspomnienia", która odbędzie się od 7 do 29 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, miłośnicy zabytkowej motoryzacji będą mogli przenieść się choć na chwilę do lat młodości swoich dziadków i rodziców lub przypomnieć sobie własne podróże.

Wśród eksponatów pojawią się prawdziwe legendy polskich dróg, m.in. sokół 125 z 1949 roku, SHL M04 z 1953 roku, WFM z 1958 roku, junak M10 z 1961, a także znane modele z lat 60. takie jak: komar MR 232, osa M52, WSK M06, SHL M11. Każdy motocykl na wystawie będzie posiadał tabliczkę z opisem i krótką historią danego modelu.

W ostatni weekend wystawy, tj. 28 i 29 lipca na małych gości Portu Rumia czeka moc atrakcji nawiązujących do prezentowanych oldtimerów. Maluchy będą mogły przejechać się zabytkowymi metalowymi samochodzikami, pomalować farbkami zabytkowy motocykl, a także udekorować odlewy gipsowe m.in. w kształcie motocykli, które będzie można zabrać na pamiątkę do domu. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Gdańsk.

Wystawa motocykli pt. "Ożywić wspomnienia" będzie dostępna od 7 do 29 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Animacje dla dzieci odbędą się 28 i 29 lipca w godz.: od 13:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij