Wiadomości

Piłeś? Szofer odstawi ciebie i twoje auto pod dom

Kierowcy LuxDriver zaopiekują się twoim samochodem i odstawią go pod wskazany adres.
Kierowcy LuxDriver zaopiekują się twoim samochodem i odstawią go pod wskazany adres. fot. lightpoet / 123rf.com

Jesteś na imprezie i wypiłe(a)ś kilka głębszych? Nie wsiadaj za kółko. Zadzwoń po kierowców LuxDriver, którzy przyjadą pod wskazany adres i bezpiecznie odprowadzą ciebie i twój samochód pod dom. Od tego weekendu usługa będzie dostępna także w Trójmieście.Usługa odprowadzania aut z klientami pod dom cieszy się niesłabnącą popularnością w wielu dużych miastach Polski. Firma LuxDriver ma swoich kierowców m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu czy we Wrocławiu. A teraz także na terenie Trójmiasta.

- LuxDriver to projekt, który powstał po to, aby zapewnić klientom najwyższy poziom usług przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa podczas jazdy, profesjonalizmu i dyskrecji. Dbamy o to, by osoby powierzające naszym kierowcom swoje samochody czuły, że na czas podróży oddają go w odpowiednie ręce. Nasi kierowcy to osoby, które charakteryzuje wysoka kultura osobista, klasa, etyka pracy oraz nienaganny wygląd. To również osoby, które mają za sobą wiele godzin szkoleń z technik bezpiecznej jazdy - wyjaśnia Adam, współwłaściciel firmy.

Jak to działa?To bardzo proste. Oferta skierowana jest do osób, które na spotkania towarzyskie, imprezy czy kolacje wybrały się własnym autem. Wieczór okazał się na tyle przyjemny, że został zakropiony alkoholem. Co w takim przypadku zrobić z autem? Można je oczywiście odebrać następnego dnia, choć coraz więcej osób decyduje się na usługę odpłatnego odstawienia auta. Wystarczy skontaktować się z firmą LuxDriver, która zaopiekuje się twoim autem i tobą.

- W ciągu 20-45 minut od zakończenia rozmowy, we wskazanym miejscu pojawi się duet naszych kierowców, którzy w bezpieczny sposób odstawią ciebie i twój samochód pod dom. O nic nie musisz się martwić. To rozsądna alternatywa dla osób, które mają zapędy do kierowania autem po spożyciu alkoholu. Nie ma bowiem nic gorszego na drodze niż pijany kierowca - mówi współwłaściciel LuxDriver.
Od tego weekendu w Trójmieście dostępne będą przeszkolone i w pełni gotowości dwuosobowe ekipy do odprowadzania samochodów. Początkowo usługa dostępna będzie jedynie w weekendy w godzinach od 18 do 5 nad ranem. LuxDriver - wraz ze wzrostem zainteresowania usługą - planuje działać przez cały tydzień.

- Skupiamy się na Trójmieście i okolicach, mniej więcej w promieniu 50-60 kilometrów. Są oczywiście sytuacje wyjątkowe, bowiem zdarzyło nam się odwozić auto 300 km. W takich przypadkach stawki ustalane są indywidualnie - dodaje.
Wysokość opłaty za odprowadzenie auta zależy oczywiście od przejechanych kilometrów. Stawka za jeden kilometr wynosi 5,5 zł. Trzeba jednak pamiętać, że opłata minimalna zlecenia wynosi 50 zł.

Nie tylko odprowadzanie autaOferta LuxDriver nie skupia się wyłącznie na odprowadzaniu aut. Coraz większą popularnością cieszy się usługa door-to-door. Kierowca odbierze twoje auto z umówionej lokalizacji, załatwi sprawę (np. serwis, myjnia, wymiana opon, mechanik), a po zakończonej usłudze odstawi je z powrotem w miejsce, z którego zabrał pojazd. Koszt takiej usługi to 100 zł na terenie całego Trójmiasta.

- Ponadto, wynajmujemy kierowcę. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na prowadzenie auta, a mogą go wykorzystać na pracę - dodaje.
Koszt wynajęcia kierowcy wynosi 35 zł za godzinę.

Zajrzyj na stronę LuxDriver.pl bądź zamów usługę dzwoniąc pod numer telefonu: 502 522 544.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Sprawdź się

Jimny to terenówka marki: