• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pojechał pod prąd przed tunelem pod Martwą Wisłą

mJ
24 stycznia 2023, godz. 09:00  Raport
Opinie (68)

Kamera pokładowa w aucie naszego czytelnika zarejestrowała niecodzienny wyczyn innego kierowcy, który jechał pod prąd przed wjazdem do tunelu pod Martwą WisłąMapka.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek jechać pod prąd?

O całym zdarzeniu w Raporcie z Trójmiasta poinformował autor nagrania.

Z relacji czytelnika wynika, że widoczny na nagraniu kierowca peugeota zjechał z Drogi ZielonejMapka, tuż przed wjazdem do tunelu pod Martwą Wisłą, zawrócił i kontynuował jazdę pod prąd w kierunku ronda Komitetu Obrony RobotnikówMapka.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek, przed godz. 7. W niedzielę o tej porze dnia ruch jest znikomy. Zapewne o tym samym pomyślał kierowca jadący pod prąd. Zapewne stwierdził, że szansa na trafienie w tym miejscu na inny pojazd jest niewielka. Miał pecha. Niewykluczone, że po prostu przegapił zjazd do portu i nie chciał nadrabiać drogi w celu zawrócenia.

Prawdopodobnie zawracający kierowca przegapił zjazd na port. Nie chcąc nadrabiać drogi - postanowił zawrócić do ronda KOR. Prawdopodobnie zawracający kierowca przegapił zjazd na port. Nie chcąc nadrabiać drogi - postanowił zawrócić do ronda KOR.
Wykroczenie kwalifikuje się pod "zawracanie w warunkach, w których mogłoby to zagrażać bezpieczeństwu ruchu lub ruch ten utrudnić" lub "zawracanie w tunelach, na mostach i wiaduktach na drogach jednokierunkowych". W przypadku pierwszego wykroczenia mandat wynosi od 200 do 400 zł i 5 punktów karnych. Za drugie można otrzymać 200 zł i 5 punktów karnych.
mJ

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (68)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dni Otwarte MAXUSA w Plichta Electric

dni otwarte

Street Meeting Show

pokaz

Sprawdź się

Sprawdź się

Firma Walder to trójmiejski przedstawiciel:

 

Najczęściej czytane