• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pomorskie Targi Autokosmetyki 2023

Pomorskie Targi Autokosmetyki 2023 zapraszają 24 czerwca (sobota) do Amber Expo w sercu Gdańska! Będzie to wydarzenie dedykowane profesjonalistom i entuzjastom detailingu. Każdy, kto przyjdzie na tę imprezę, będzie miał okazję zapoznać się z najnowszymi trendami, produktami i technikami związanymi z dbaniem o pojazdy i ich pielęgnacją zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

To jedyna taka okazja, żeby poznać wielu producentów, dystrybutorów i prekursorów branży detailingowej w jednym miejscu i w jednym czasie. To możliwość zobaczenia profesjonalistów przy pracy, poznania branżowych trików i szansa na wzbogacenie swojej wiedzy na panelach tematycznych.

Chcesz, aby Twój samochód błyszczał z zewnątrz, a w środku wyglądał jak prosto z salonu? Podczas Pomorskich Targów Autokosmetyki dowiesz się jak to osiągnąć!

To wydarzenie zarówno dla pasjonata jak i amatora dbania o samochód!

Imprezę poprowadzą Jarek Maznas i Rafał Jemielita - dziennikarze telewizyjni i radiowi oraz ambasadorzy marki Suzuki.

Pomorskie Targi Autokosmetyki to także atrakcje dla całej rodziny, w tym najmłodszych jej członków. Do Waszej dyspozycji będą symulatory jazdy wyścigowej, konkursy i dmuchańce dla dzieci. Ponadto strefa gastro z Food Truckami.

Udział w imprezie to również pomoc dla czteroletniej Asi, która boryka się z hipoplazją kciuków. Dzięki aukcji charytatywnej możemy wspomóc ją w walce z chorobą.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Przeczytaj także

Opinie