Wiadomości

stat

Przejedź się supersamochodem i wesprzyj hospicjum

Przejażdżka supersamochodem to marzenie wielu kierowców.
Przejażdżka supersamochodem to marzenie wielu kierowców. fot. Devil-Cars

Osoby, które w najbliższą sobotę pojawią się na Autodromie Pomorze w Pszczółkach będą miały niecodzienną okazję wykręcić kilka okrążeń za sterami m.in. Astona Martina DB9, Ferrari F430 czy Lamborghini Gallardo, a dodatkowo wesprzeć Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Organizator z każdego wykupionego przejazdu na torze przeleje 10 zł na konto fundacji.10 zł z każdego przejazdu przelane na konto hospicjum - to twoim zdaniem:

szlachetny gest, oby więcej takich firm 12%
bardzo dobra inicjatywa, popieram w 100 proc. 15%
miło ze strony organizatora, ale przy tak wysokich cenach przejazdu mógłby przekazać większą kwotę 73%
zakończona Łącznie głosów: 414
Przejechać się Ferrari albo Lamborghini to marzenie wielu kierowców. Marzenie, które jest na wyciągnięcie ręki, bo można je spełnić w najbliższą sobotę, 14 września, na torze w Pszczółkach. Oczywiście trzeba za nie zapłacić, i to niemało, bo koszt jednego okrążenia na kilometrowej nitce toru za kierownicą np. Ferrari F430 wynosi 299 zł. Za 10 okrążeń trzeba zapłacić... 2099 zł. Nieco mniej kosztuje przejażdżka w fotelu pasażera.

Z każdego wykupionego przejazdu firma Devil-Cars przekaże na konto Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci 10 zł. Na pierwszy rzut oka - spoglądając na cennik przejazdów - ta kwota nie powala, ale biorąc pod uwagę liczbę wykupionych przejazdów, może zebrać się pokaźna suma. Organizatorzy sprzedali na sobotę 370 voucherów, a to oznacza, że na konto fundacji trafi blisko 4 tys. zł.

14 września na torze w Pszczółkach będzie można przejechać się m.in. Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Astonem Martinem DB9, Nissanem GT-R, KTM X-BOW, Mitsubishi Lancerem Evo X, Subaru STI Turbo, Fordem Mustangiem GT oraz Subaru Imprezą WRX.

Impreza rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 16.

Opinie (40) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

Jaką długość ma Obwodnica Trójmiasta?