Wiadomości

stat

Przewrócony dźwig przy Trasie W-Z

Najnowszy artukuł na ten temat

Rozbudowa Kartuskiej: miasto liczy na 14 mln zł od państwa

Zobacz jak wygląda przewrócony dźwig na placu budowy w gdańskich Karczemkach.


Na terenie budowy Trasy W-Z przewrócił się dźwig ustawiający ekrany akustyczne. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.Aktualizacja godz. 11:57. - Z naszych informacji wynika, że operator pracujący 20-tonywm dźwigiem zasłabł - tłumaczy Magdalena Skorupka-Kaczmarek, rzecznik prasowy miejskiej spółki Gdańskie Inwestycje Komunalne.

***


W poniedziałek przed godz. 10:30 na terenie budowy Trasy W-Z, w pobliżu ul. Szczęśliwej zobacz na mapie Gdańska, przewrócił się dźwig ustawiający ekrany akustyczne

- Na miejsce zostały wezwane służby medyczne, inspektor pracy i inspektor nadzoru budowlanego. Ustaliliśmy, że kierowca był trzeźwy i doznał ogólnych potłuczeń - tłumaczy podkom. Magdalena Michalewska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji.

Policjanci informują, że nie ma utrudnień w ruchu.

Przypomnijmy: budowa Trasy W-Z na odcinku od al. Armii Krajowej do Węzła Karczemki to zadanie inwestycyjne spółki GIK. Budowa trwa od lipca 2010 r. Wykonawcą jest firma Skanska, która zobowiązała się zakończyć roboty jeszcze w tym roku. Inwestycja pochłonie z miejskiej kasy 89 mln zł.

Opinie (121) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Cullinan to luksusowy SUV marki: