Renault Modus (produkowany od 2004)

Kompaktowy i przestronny, dynamiczny i funkcjonalny, bezpieczny i przyjazny... W Modusie nie ma potrzeby rezygnowania z jakiejkolwiek z tych cech, które sprawiają, że lubisz swój samochód!
Ma on cechy dużego samochodu, a jednocześnie posiada praktyczne zalety auta miejskiego – stanowi odmienną i jedyną w swoim rodzaju, nowatorską koncepcję pojazdu. Głównym celem było zapewnienie wyjątkowo dużej przestrzeni w kompaktowym nadwoziu bezpiecznego auta.
Modus, to przede wszystkim bogactwo funkcji pojazdu .


Dla zapewnienia Ci maksymalnej wygody, Modus oferuje przestrzeń i komfort.
Duże przeszklone płaszczyzny oraz wysoko umieszczone siedzenie kierowcy zapewniają doskonałą widoczność. Chcesz skorzystać z pierwszych promieni słońca? Modus może być wyposażony w obszerny otwierany dach* (panoramiczny dach sterowany elektrycznie lub ręcznie). Dobre samopoczucie zapewnione!
Komfort zapewnia tez obszerne wnętrze o zadziwiających wymiarach jak na samochód kompaktowy. Kabina Modusa jest wyjątkowo wysoka na wszystkich miejscach, a wyżej umieszczone siedzenia ułatwiają wsiadanie.
Modus zwinnie porusza się w mieście, zapewnia również komfort i bezpieczeństwo na dalekich trasach. Tę wszechstronność samochód zawdzięcza układowi jezdnemu, dzięki któremu auto doskonale trzyma się drogi.
Podwyższona pozycja za kierownicą, zmienne, elektryczne wspomaganie kierownicy i znakomicie wyciszona kabina sprawiają, że w Modusie zawsze czujesz się jak u siebie w domu!

Bezpieczeństwo

Zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom na drodze, korygować tor jazdy w razie utraty przyczepności i chronić wszystkich pasażerów i kierowcę - bezpieczeństwo jest priorytetem Modusa.
To znaczy pomóc kierowcy w przewidywaniu niebezpieczeństwa.
System kontroli ciśnienia w oponach: za kierownicą Modusa zachowujesz pełen spokój.
Korygować
To znaczy być zawsze na właściwej drodze.
Modus Nowa Kolekcja pomaga kierowcy zachować kontrolę nad pojazdem w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. System ABS współpracujący z elektronicznym korektorem siły EBV i ze wspomaganiem nagłego hamowania umożliwi wykorzystanie pełnej mocy hamulców.
Chronić
To znaczy zachować nienaruszalność kabiny.
System Renault Protection trzeciej generacji oraz nadwozie ze strefami kontrolowanego zgniotu zastosowane w Modusie pozwoliły mu na uzyskanie doskonałej oceny 5 gwiazdek w testach Euro NCAP. Modus jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa w tej kategorii pojazdów.

Dane techniczne:

Silniki: 1.2 16V 75 oraz 1.4 16V 100, 1.5 dCi 70 KM1.5 dCi 85 KM

niezawodność
3.0
komfort
3.0
ekonomia
3.5
wrażenia z jazdy
3.0
Średnia ocen
3.1

Inne modele marki Renault:

19, Captur, Espace, Kangoo, Laguna, Megane, Modus, Scenic, Thalia, Twingo,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij