Renault Twingo (produkowany od 2008)

Jego rasowa sylwetka przyciąga wzrok! Nowe Twingo to miejski samochód ze sportowym charakterem.

W wersji GT Twingo wyposażone jest w aluminiowe, 15-calowe obręcze i chromowaną końcówkę rury wydechowej. Do tego przyciemniane szyby*, tylny spoiler i jasnoszare obudowy lusterek… W kabinie atmosferę GT podkreśla obrotomierz oraz skórzana kierownica i dźwignia zmiany biegów.

Nowe Twingo doskonale trzyma się drogi dzięki zmiennemu, elektrycznemu wspomaganiu układu kierowniczego*. Nie boi się długich tras i autostrad. Wręcz zaskakuje przyspieszeniem!

Nowe Twingo jest dostępne w wersji benzynowej z silnikami 1,2 60, 1,2 16V 75 i TCE 100 oraz z silnikiem wysokoprężnym 1,5 dCi 65. Wszystkie wersje silnikowe Nowego Twingo są ekologiczne i ekonomiczne czyli charakteryzują się niskim zużyciem paliwa oraz niską emisja spalin (nie więcej niż 140g/km)

W wersji GT Nowe Twingo jest wyposażone w nowy silnik benzynowy TCE* 100 . Łączy on moc silnika 1,4 l z momentem obrotowym silnika 1,6 l i zużyciem paliwa typowym dla jednostki 1,2 l.
W efekcie samochód zużywa mało paliwa – 5,9 l/100 km w cyklu mieszanym – i zapewnia maksymalną przyjemność prowadzenia. Jeśli chodzi o osiągi, Nowe Twingo GT rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 9,8 s...

Inne modele marki Renault:

19, Captur, Espace, Kangoo, Laguna, Megane, Modus, Scenic, Thalia, Twingo,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij