• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rozpoczęcie wakacji klasycznie

Pomorze od dawien dawna słynie z fajnych, lubianych przez publiczność imprez motoryzacji klasycznej. Wieloletnie spotkania pod Gdańskimi stadionami organizowane przez "Trójmiasto, klasycznie" przyniosły sporą frekwencję i mnóstwo zawartych pozytywnych przyjaźni. Ostatni większy zlot w tym roku, miał miejsce na początku sezonu w pobliżu Stoczni Cesarskiej w Gdańsku - inicjatorem łączenia sił, stała się grupa "Classic Cars Trójmiasto". Tym razem kluby motoryzacyjne zapraszają na rozpoczęcie wakacji.

Organizatorzy przewidują kilka atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Nowością będą sektory wiekowe, w których zaparkują auta i motocykle.

"Spotkamy się o godzinie 15:00 na parkingu P3 pod Areną Gdańsk. Przeznaczony dla aut zlotowych będzie parking P3 - płatny 15 zł - cała kwota pokrywa koszt wynajęcia parkingu. Opłata w parkometrze, nie zapomnijcie o bileciku" - mówi Wojciech Daniszewski, Classic Cars Trójmiasto.

Organizatorzy przewidują trzy strefy, w których będzie można zaparkować swoje auta:

Oldtimer - auta, których produkcja trwała do 1979 roku.

Youngtimer - lata produkcji pojazdów od 1980 do 1992

Freshtimer - lata produkcji 1993-2000.

"Na strefie freshtimer obowiązuje selekcja - jeśli chcesz wjechać na P3 - wyślij nam auto w wiadomości prywatnej na social media do jednego z organizatorów - auta niezgłoszone i takie, które nie przeszły selekcji zostaną odesłane na parking P2 dla gości" - mówi Piotr Spieglanin z Trójmiasto, klasycznie.

Kiedy? 4 lipca 2021 tj. Niedziela. Gdzie? Polsat Plus Arena Gdańsk. Od 15:00 do 18:00. Z kim? Classic Cars Trójmiasto, Trójmiasto, klasycznie, CarVibes, Mam Małego, AUTOironiczni, Mercedes Spot Trójmiasto oraz YOUNGTIMERS Trójmiasto.

Opinie

Wydarzenia

Najczęściej czytane