Wiadomości

stat

Salony i warsztaty samochodowe oferują usługę door-to-door

Najnowszy artukuł na ten temat

Usługa door-to-door w salonach samochodowych

Korzystając z usługi door-to-door, klient nie musi wychodzić z domu. Wystarczy, że przekaże kluczyki do auta pracownikowi salonu albo warsztatu.
Korzystając z usługi door-to-door, klient nie musi wychodzić z domu. Wystarczy, że przekaże kluczyki do auta pracownikowi salonu albo warsztatu. fot. puhhha / 123rf.com

Dla większości przedsiębiorstw aktualna sytuacja gospodarcza wywołana pandemią koronawirusa jest niezwykle trudna. Łatwo nie mają salony i warsztaty samochodowe, które w celu zachowania ciągłości pracy oferują swoim klientom usługę door-to-door. Tłumaczymy, co to takiego.Salony, ale i warsztaty samochodowe w tym niełatwym okresie - z oczywistych przyczyn - mają zdecydowanie mniej klientów niż zwykle. Dlatego też większość firm z branży motoryzacyjnej uruchomiło usługę door-to-door, dzięki której klient nie musi wychodzić z domu.

Tak naprawdę wystarczy, że przekaże pracownikowi firmy dealerskiej czy warsztatu kluczyki do swojego auta, a ten zajmie się całą resztą. Po odbiorze samochodu od klienta dostarczy go do serwisu, a po zrealizowanej naprawie odstawi pod wskazany adres. To na pewno duże ułatwienie.

Dealerzy i właściciele warsztatów z reguły nie pobierają za tę usługę dodatkowych opłat.

Usługę door-to-door oferują nie tylko salony i warsztaty samochodowe, ale także inny firmy z branży motoryzacyjnej, zajmujące się chociażby detailingiem czy oklejaniem karoserii.

Czytaj także: Salony samochodowe otwarte

Salony samochodowe w Trójmieście


Warsztaty samochodowe w Trójmieście

Opinie (151) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co oznacza skrót FSM?