• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Salta na motocyklach i rowerach ponownie w Ergo Arenie

mJ
6 września 2023, godz. 06:00 
Opinie (12)
Tak było podczas ubiegłorocznej edycji Freestyle Hermes w Gdańsku. Tak było podczas ubiegłorocznej edycji Freestyle Hermes w Gdańsku.

Przed nami kolejna edycja Freestyle Heroes w Ergo ArenieMapka. Na specjalnie wybudowanych skoczniach zobaczymy akrobacje wykonywane na motocyklach, quadach, rowerach, rolkach czy hulajnogach. A to wszystko w towarzystwie efektów specjalnych - głośnej muzyki, pirotechniki i gry świateł. Ceny biletów rozpoczynają się od 145 zł.Wydarzenie Freestyle Heroes odbędzie się w sobotę, 9 września. Widowiskowa impreza rozpocznie się o godz. 19. W Ergo Arenie ponownie zrobi się głośno i spektakularnie.

Na płycie głównej areny wybudowane zostaną skocznie. To na nich swoje możliwości prezentować będzie kilkudziesięciu zawodników reprezentujących kilka ekstremalnych dyscyplin. W akcji zobaczymy zawodników startujących na m.in. motocyklach FMX, quadach, rowerach BMX i MTB, rolkach czy hulajnogach. "Herosi" będą latać na wysokości drugiego piętra.

Nie zabraknie efektownych pokazów z ogniem. Nie zabraknie efektownych pokazów z ogniem.
Organizatorzy zapowiedzieli sporo zmian w scenariuszu w porównaniu do poprzedniej edycji. Uchylając rąbka tajemnicy - pojawi się więcej akcji specjalnych, których dotąd nie można było zobaczyć w Polsce.

Jeśli ktoś nie był, musi koniecznie wybrać się na kolejne edycje. To, co widać na zdjęciach i w wideoklipach, to jedynie cząstka, namiastka tego, co czuje się, doświadczając tego wszystkiego na żywo - napisał w ubiegłorocznej relacji nasz dziennikarz.

Przeczytaj naszą relację z Freestyle Heroes 2022Freestyle Heroes w Ergo Arenie 2022.


Start już o godz. 19, wcześniej Pit PartyGłówny show w Ergo Arenie rozpocznie się o godz. 19. Organizatorzy przygotowali jednak dodatkową atrakcję dla odwiedzających - Pit Party, które rozpocznie się o godz. 17.

Będzie to doskonała okazja do spotkania bohaterów wydarzenia, jeszcze przed rozpoczęciem akrobacji. To także możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografu czy bliższego poznania sprzętów, na których startują "herosi".

Program wydarzenia:

16:30 - otwarcie bram Pit Party
17:00 - start Pit Party
17:30 - wejście dla uczestników bez wykupionej opcji uczestniczenia w Pit Party
19:00 - starty imprezy
ok. 21:00 - przewidywany koniec wydarzenia


Najbliższe widowiska w Trójmieście

Tak było podczas ubiegłorocznej edycji Freestyle Hermes w Gdańsku. Tak było podczas ubiegłorocznej edycji Freestyle Hermes w Gdańsku.

BiletyBilety na gdańską edycję Freestyle Heroes dostępne są od 145 zł. Co ważne, dzieci do lat pięciu nie obowiązują bilety, wchodzą za darmo. Wejście na Pit Party wiąże się z dodatkowym kosztem w wysokości 40 zł.

Wejściówki można nabyć za pośrednictwem portalu ticketmaster.com.

Tak było podczas ubiegłorocznej edycji Freestyle Hermes w Gdańsku. Tak było podczas ubiegłorocznej edycji Freestyle Hermes w Gdańsku.
mJ

Konkurs zakończony

Bilety na Freestyle Heroes
pytanie otwarte

zakończony 07.09

Bilety na Freestyle Heroes

Rozdaliśmy

5 podwójnych zaproszeń

Szczegóły konkursu

Biletami nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi na zagadnienie konkursowe.

Czas trwania konkursu

6.09.2023 g. 06:00 - 7.09.2023 g. 08:00

Nadesłano 139 odpowiedzi

Zwyciezcy

Kamila D., Karolina S., ŁUKASZ Ś., Michell H., Bartosz L.

Zobacz nagrodzone odpowiedzi

Miejsca

Wydarzenia

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (12)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

WOŚP Kolej na Strzyżę 2024 pokaz makiet

warsztaty, pokaz

Street Meeting Show 2024

zlot

Sprawdź się

Sprawdź się

Co oznacza skrót FSM?

 

Najczęściej czytane