Wiadomości

stat

Ściął się z kierowcą autobusu i wstrzymał ruch na 1,5 minuty

Drogowe "uprzejmości" zmotoryzowanych to niestety codzienność na naszych drogach. Sfrustrowani kierowcy dają ponieść się emocjom i nierzadko na drodze dochodzi do utarczek słownych, a nawet rękoczynów. Do jednej z takich sytuacji doszło we wtorkowy poranek na Oruni.Czy kiedykolwiek miałe(a)ś drogowe spięcie z innym kierowcą?

tak, kilkukrotnie

57%

tak, zdarzyło mi się raz

24%

nie, nigdy

19%
Poranny korek na ul. Małomiejskiej zobacz na mapie Gdańska to codzienna bolączka kierowców dojeżdżających do centrum Gdańska z południowych dzielnic.

Dzisiaj jednak musieli odstać swoje kilka minut dłużej. Wszystko przez kierowcę niebieskiego renault kangoo, który z sobie tylko znanego powodu postanowił zablokować autobus i długi sznur aut ciągnących się za nim.

Przyczyna? Nieznana. Kierowca auta wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Miał zielone światło, ale nie miał miejsca na "wciśnięcie" się w szereg samochodów. Kiedy miejsce się zwolniło i mężczyzna mógł spokojnie kontynuować jazdę, wpadł na genialny pomysł przyblokowania kilkudziesięciu samochodów na ponad 1,5 minuty.

Jeśli ktoś z czytelników był świadkiem tej sytuacji i może coś dodać na jej temat, zachęcamy do podzielenia się swoimi obserwacjami w komentarzach.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (302)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia