Skoda Roomster (produkowany od 2006) (14 opinii)

Po sukcesie modelu studyjnego o nazwie Roomster, podjęto decyzję o jego seryjnej produkcji, co przeniosło firmę Skoda Auto na nowy poziom - o jeszcze wyższej jakości. Nasi projektanci podeszli do tego zadania w niebanalny sposób.
Roomster to samochód stworzony według nowatorskiego projektu, który zmieni twoje postrzeganie świata i sprawi tobie i twojej rodzinie nieoczekiwaną przyjemność z jazdy samochodem. Jednocześnie dynamiczny i wrażliwy, aktywny i ze sportowym zacięciem.

Projekt pełen różnorodności

Roomster uderzył w świat tradycyjnego projektowania samochodów niczym błyskawica. Wszystko jest inne: od sportowej, ale delikatnej sylwetki maski do panoramicznej przedniej szyby przechodzącej w dynamiczną część środkową, poprzez praktyczne i przestrzenne, wyjątkowo duże boczne okna, które zapewniają pasażerom wspaniałą perspektywę otaczającego świata.

Najbardziej praktyczny

Roomster oferuje nadzwyczajną przyjemność z podróżowania zarówno pasażerom na przednich jak i tylnych siedzeniach. Osiągnięto wręcz królewską wygodę dzięki obniżeniu podłogi w tylnej części auta, a wysocy pasażerowie z pewnością docenią mnóstwo miejsca dla nóg i dużą przestrzeń nad ich głowami. Wiele przegródek i schowków sprawia, że wszystko czego potrzebujesz jest na wyciągnięcie ręki. Do tego wszystkiego pozostaje także mnóstwo przestrzeni na twoje bagaże!

Sześć silników dla Škody Roomster

Wybierz spośród trzech silników benzynowych taki, który sprosta twoim oczekiwaniom. Podstawowe propozycje to: ekonomiczny silnik 1.2 HTP o mocy 47 kW oraz silniki 1.4 16V/63 kW i 1.6 16V/77 kW.

Miłośnicy diesla mogą wybierać spośród trzech nowoczesnych silników: 1.4 TDI o mocy 51 lub 56 kW oraz 1.9 TDI PD/77 kW. Wszystkie są dostępne wraz z pięcioprzekładniową w pełni zsynchronizowaną skrzynią biegów. Można także zamówić specjalne filtry DPF dla obu najpotężniejszych turbo-diesli.

Dane techniczne:

Silniki: - 1.2 12V/47kW, 1.4 16V/63 kW, 1.6 16V/77 kW, 1.4 TDI PD/51 kW, 1.4 TDI PD/59 kW, 1.9 TDI PD/77 kW

niezawodność
4.7
komfort
4.0
ekonomia
4.1
wrażenia z jazdy
4.4
Średnia ocen
4.3

Inne modele marki Skoda:

Citigo, Fabia, Favorit, Octavia, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti,

Foto Moto

  Opinie (14)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.