Skoda Yeti (produkowany od 2009) (2 opinie)

Škodę Yeti charakteryzuje niezwykle udane połączenie unikalnej stylistyki z bezpieczeństwem, funkcjonalnością i komfortem. Ten nieprzeciętny model wkracza na rynek z nowymi silnikami i rozwiązaniami technologicznymi, które czynią z niego samochód mocny, a jednocześnie praktyczny i bezpieczny. Pierwszy SUV Škody, dzięki licznym rozwiązaniom – tak stylistycznym, jak i technologicznym - jest gotów, by sprostać wyzwaniom, jakie przed nim stają i zdecydowanie wykracza poza wszelkie oczekiwania.

Tryb off-road wspomagający samochód w trakcie jazdy w trudnym terenie, umożliwia precyzyjne dostosowanie systemów wpływających na pracę samochodu do warunków na drodze oraz wspomaga kierowcę podczas ruszania pod górę czy zjazdu ze stromego stoku. Tym samym, jazda nawet po bezdrożach staje się komfortowa i dostarcza wielu emocji.

Sterowany elektrycznie, dwuczęściowe panoramiczne okno dachowe i system mocowań z poziomymi listwami i przesuwanymi hakami na bagaże w przestrzeni bagażowej to przykładowe rozwiązania, potwierdzające funkcjonalność Yeti.

Nowa tablica rozdzielcza została zaprojektowana tak, by podkreślić nowoczesność wnętrza. Wystarczająca ilość przestrzeni bagażowej oraz wykorzystanie wysokiej klasy materiałów wykończeniowych to rzeczy oczywiste. Według własnego gustu można dopasować zarówno kolorystykę nadwozia jak i wnętrza modelu.

Dane techniczne:

Silniki: 1.2 TSI 105 KM, 18. TSI 160 KM, diesle - 2.0 TDi 110 KM, 2.0 TDi 140 KM

niezawodność
3.0
komfort
2.3
ekonomia
2.0
wrażenia z jazdy
2.3
Średnia ocen
2.4

Inne modele marki Skoda:

Citigo, Fabia, Favorit, Octavia, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti,

Foto Moto

  Opinie (2)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.