stat
Impreza już się odbyła

Sobotni Spot Dla Wszystkich Marek + III Urodziny MST

Zapraszamy wszystkie marki samochodowe jak i te motocyklowe bez jakichkolwiek podziałów na Sobotni Spot Dla Wszystkich Marek. Niezależnie czy masz Niemca, Japońca, Chińczyka, Polaka, Francuza, Amerykańca czy innego składaka - te o to wydarzenie jest dla wszystkich bez wyjątku!

maj 21-23

piątek - niedziela

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
bilety 600 zł
cze 25-27

piątek - niedziela, godz. 17:00

Gdynia

Spotykamy się o godzinie 20:00 na Polance Redłowskiej w Gdyni. Jeżeli pogoda dopiszę to chcielibyśmy ogrzać się przy ognisku i zjeść przy okazji jakąś smaczną kiełbasę. Oprócz tego na miejscu klasycznie będzie na Was czekać ciepła herbata oraz kawa. Jeżeli czasu wystarczy to przygotujemy również dla Was małą, smaczną niespodziankę.

Prosimy o zastosowanie się do obecnych przepisów związanych z sytuacją na świecie więc trzymamy klasycznie dystans, zakrywamy usta oraz nos, a jak kaszlemy to tylko w stronę łokcia zakrywając przy tym wszystkie możliwe.

Każdy jest dorosły i rozumny tak więc prosimy również o zastosowanie się do przepisów ruchu drogowego, ponieważ żadna z grup motoryzacyjnych nie bierze odpowiedzialności za danego kierowcę.

Stara zasada mówi jasno - nie chcesz nudzić się na spotach, wyjdź do ludzi. Muląc w aucie nikogo nie poznasz, a wręcz się zanudzisz. Pamiętaj tylko o prostych zasadach pisanych wyżej i będzie pięknie tak jak za oknem.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia