Wiadomości

stat

Stacje Moya - nowoczesne rozwiązania dla flot

Automatyczne stacje Moya to nie tylko najlepszej jakości paliwo, to również szereg udogodnień dla kierowców samochodów ciężarowych.
Automatyczne stacje Moya to nie tylko najlepszej jakości paliwo, to również szereg udogodnień dla kierowców samochodów ciężarowych. fot. Anwim

Moya to ogólnopolska sieć stacji paliw, która na terenie całej Polski posiada 140 obiektów, w tym kilkanaście zlokalizowanych jest na Pomorzu. Dynamicznie rozwijająca się spółka Anwim, która jest operatorem stacji Moya, stawia przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania, a jednym z nich jest zautomatyzowanie stacji paliw dla transportu ciężkiego.Samoobsługowe stacje Moya to nowa koncepcja spółki Anwim, dedykowana firmom transportowym. To właśnie z myślą o nich operator nieustannie rozbudowuje sieć stacji automatycznych, które w naszym kraju cieszą się coraz większym powodzeniem. Za nowoczesnymi stacjami przemawia długa lista zalet - od dogodnego położenia i nowoczesnej infrastruktury przez bardzo atrakcyjne ceny i obsługę kart paliwowych aż po bardzo wydajne dystrybutory.

Przewoźnicy korzystający z automatycznych stacji Moya - oprócz oczywiście najlepszej jakości paliwa - mogą liczyć na spore udogodnienia. Jednym z nich są lokalizacje. Wszystkie obiekty zostały wybudowane w strategicznych punktach tranzytowych, aby maksymalnie ułatwić do nich dostęp kierowcom samochodów ciężarowych. Newralgiczne obiekty można znaleźć przy drogach wylotowych do sąsiadujących z Polską krajów: w Słubicach (autostrada A2), Różyńcu (autostrada A4) czy Gorzyczkach (autostrada A1). A już wkrótce do wspomnianej listy dołączy stacja w Kołbaskowie (autostrada A6).

W ofercie automatycznych stacji Moya przewoźnicy znajdą olej napędowy oraz AdBlue z dystrybutora, a na niektórych stacjach również płyn do spryskiwaczy. Dużym udogodnieniem dla kierowców jest bezpieczna forma płatności, która możliwa jest jedynie przy użyciu kart flotowych (Moya Firma, Moya IQ Europe, UTA, DKV, Eurowag i IQ Card). Dzięki niskim kosztom utrzymania placówek automatycznych, rabaty na oferowane paliwo mogą sięgać nawet ponad 20 gr na litrze oleju napędowego.

Warto również dodać, że wszystkie stacje Moya są monitorowane, a dostęp do podglądu z kamer ma każdy posiadacz karty paliwowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mają pełną kontrolę nad procesem tankowania.

W Trójmieście i okolicach znajduje się w sumie sześć stacji Moya, w tym dwie automatyczne. Niebawem ta lista powiększy się o kolejny obiekt samoobsługowy, który powstaje w gdańskim porcie, przy ul. Ku Ujściu 60 zobacz na mapie Gdańska. Stacja będzie obsługiwała transport przy terminalu kontenerowym DCT. Dwie pozostałe stacje automatyczne znajdują się w Gdyni przy ul. Hutniczej 1 zobacz na mapie Gdyni oraz w Rusocinie przy ul. Dekarskiej 42. Warto dodać, że w Nowym Porcie przy ul. Śnieżnej 1 zobacz na mapie Gdańska znajduje się stacja obsługowa Moya, która również akceptuje karty flotowe Moya Firma oraz innych operatorów i jest dostosowana do potrzeb TIR-ów.

Już niebawem w Trójmieście otwarta zostanie kolejna samoobsługowa stacja Moya. Obiekt budowany jest przy gdańskim porcie.
Już niebawem w Trójmieście otwarta zostanie kolejna samoobsługowa stacja Moya. Obiekt budowany jest przy gdańskim porcie. fot. Anwim
Operator zapewnia, że kierowcy korzystający ze stacji paliw Moya nalewają do baków swoich pojazdów paliwo najwyższej jakości. W celu systematycznego monitorowania stanu paliwa, w czerwcu 2011 roku wdrożono na wszystkich stacjach sieci Moya program badania jakości paliwa "TankQ".

Okresowe kontrole niezależnego laboratorium J.S. Hamilton Polska S.A. - jednej z trzech instytucji posiadających atest Państwowej Izby Handlu w zakresie kontroli jakości paliwa - to gwarancja najlepszego paliwa. Firma badawcza sama decyduje, kiedy i z której stacji pobierze próbki, sama również zapewnia ich transport do laboratorium. Warto podkreślić, że w ciągu roku każda stacja kontrolowana jest tyle samo razy.

- Chcemy, aby marka TankQ stała się dla kierowców synonimem sprawdzonego, najlepszego jakościowo paliwa. Wprowadzając program TankQ potwierdzamy jednocześnie, że Moya to profesjonalna, spełniająca wszelkie standardy jakości sieć paliwowa w Polsce - wyjaśnia Paweł Grzywaczewski, członek zarządu Anwim.
Operator nie zwalnia tempa i zapowiada, że do 2019 roku dynamicznie rozwijająca się sieć stacji rozrośnie się do 250 obiektów Moya na terenie całej Polski (w tym 50 własnych). Firmy zainteresowane tankowaniem na stacjach Moya powinny skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (nr. tel.: 505 505 105 lub e-mail: flota@moyastacja.pl).
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (7)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wydarzenia