Suzuki Grand Vitara (6 opinii)

Model Grand Vitara łączy tradycyjne cechy pojazdu z napędem na cztery koła, i jednocześnie wprowadza wiele nowych rozwiązań, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu. Użytkowe, a jednocześnie bardzo oryginalne cechy charakterystyczne nadwozia są uzupełnione dokładnie przemyślanymi szczegółami, które odzwierciedlają tradycyjny styl modeli 4x4
Bezpieczeństwo

Samonośne nadwozie wzmocnione konstrukcją ramową cechuje wyska sztywność i wytrzymałość, co przyczynia się do doskonałych właściwości jezdnych zarówno na szosie jak i w terenie. Jednolita struktura nośna minimalizuje powszechne w samochodach terenowych odgłosy pracy nadwozia.

Bogate wyposażenie służące bezpieczeństwu podróżnych obejmuje standardowo montowane czołowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, boczne poduszki i kurtyny powietrzne oraz napinacze pasów bezpieczeństwa z ogranicznikami siły napięcia.

Wzmocnienia struktury kabiny, belki ochronne w drzwiach, sztywne profile wraz ze strefami kontrolowanego zgniotu i ramową konstrukcją usztywaniającą szkielet nadwozia skutecznie rozpraszają energię zderzenia poza obszarem kabiny. Amortyzująca uderzenia konstrukcja przodu samochodu pozwala ograniczyć ryzyko obrażeń pieszych.

Wszystkie słupki nadwozia oraz górne powierzchnie wewnątrz kabiny GRAND VITARY osłonięte są elastycznymi materiałami w celu ograniczenia ryzyka urazu głowy w razie wypadku.

Układ ABS
W samochodach wyposażonych w układ ABS komputer błyskawicznie i precyzyjnie określa siłę hamowania poszczególnych kół zapobiegając ich blokowaniu podczas hamowania na śliskiej nawierzchni.

System EBD
System EBD pozwala na skrócenie drogi hamowania poprzez optymalizowanie rozdziału siły hamowania pomiędzy koła przedniej i tylnej osi.

niezawodność
5.0
komfort
4.5
ekonomia
3.0
wrażenia z jazdy
4.5
Średnia ocen
4.2

Inne modele marki Suzuki:

Grand Vitara, Ignis, Jimny, Liana, SX4,

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.