Wiadomości

stat

Targi motoryzacyjne w centrum handlowym

Jeśli pogoda dopisze - targi odbędą się na dachu Galerii Metropolia. Jeśli nie - uczestnicy zostaną zaproszeni na parking na poziomie 0.
Jeśli pogoda dopisze - targi odbędą się na dachu Galerii Metropolia. Jeśli nie - uczestnicy zostaną zaproszeni na parking na poziomie 0. fot. Galeria Metropolia

W najbliższy weekend, 25-26 maja, na jednym z parkingów Galerii Metropolia zobacz na mapie Gdańska odbędą się targi motoryzacyjne. W dwudniowym programie imprezy m.in. wystawa aut, pokazy driftu czy strefa tuningu. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki. Wstęp jest wolny.Galeria Metropolia to lubiane miejsce przez miłośników "czterech kółek". Co jakiś czas przedstawiciele obiektu udostępniają trójmiejskim grupom motoryzacyjnym jeden z parkingów do organizacji kameralnych zlotów. Oczywiście tym najbardziej klimatycznym miejscem jest parking dachowy, z którego rozpościera się widok na Wrzeszcz.

Niestety, jeszcze nie wiadomo, czy zbliżające się targi odbędą się na dachu galerii czy też na krytym parkingu. Wszystko zależy od pogody, a decyzja zapadnie pod koniec tygodnia. Jeśli prognozy będą mało optymistyczne - impreza odbędzie się na parkingu zlokalizowanym na poziomie 0.

Organizatorzy nazwali imprezę "targami motoryzacyjnymi" i tej formy będziemy się trzymać. W programie targów znalazło się kilka interesujących atrakcji: wystawa nowych i starych modeli aut oraz motocykli, pokazy driftu, strefa tuningu, auto-detailing, symulatory dachowania i bezpiecznej jazdy 5D, pokaz pierwszej pomocy oraz konkursy z nagrodami.

Wydarzenie poprowadzi znany dziennikarz motoryzacyjny i prezenter telewizyjny - Adam Kornacki. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę targi będzie można odwiedzać w godzinach od 12 do 18.

Opinie (31)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

4MATIC to napęd na wszystkie koła stosowany w autach marki: