Wiadomości

Tragiczny powrót z dyskoteki

Dwóch młodych mężczyzn i dwie dziewczyny zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło nad ranem w Leźnie koło Gdańska. Auto, którym jechali, uderzyło w drzewo i rozpadło się na dwie części.

Śmierć poniosły dwie 17-letnie dziewczyny oraz dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat. Piąty uczestnik wypadku 21-letni mężczyzna z urazem kolana i kręgosłupa trafił do szpitala w Kartuzach. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Według wstępnych ustaleń młodzi ludzie wracali z dyskoteki w Kartuzach. Niewykluczone, że przyczyną wypadku była nietrzeźwość kierowcy i nadmierna szybkość - powiedział Janusz Staniszewski z biura prasowego pomorskiej policji. Dodał, że mężczyzna kierujący pojazdem nie miał prawa jazdy. - W kompletnie rozbitym samochodzi znaleźliśmy kilkanaście niezapłaconych mandatów za wykroczenia drogowe - dodał Janusz Staniszewski.

Droga, na której doszło do tragedii, przez ponad dwie godziny była zablokowana.

Opinie (630)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wydarzenia