stat
Impreza już się odbyła

Tydzień z nowym Lexusem ES

ES to najpopularniejsza limuzyna Lexusa na świecie. Siódma generacja tego samochodu debiutuje właśnie na europejskim rynku. Klienci salonu Lexus Trójmiasto będą mieli możliwość testowania Lexusa ES w dniach: 07 - 12.01.2019.

Pokaz magii prawdziwej

gru 12

czwartek, godz. 18:00 - 19:00

Borkowo,

Sopockie Miasteczko Noworoczne

28 grudnia 2019 - 6 stycznia 2020, godz. 13:00 - 22:00

Wstęp wolny
Nowy Lexus ES wyróżnia się sylwetką wyraźnie nachyloną do dołu, o dynamicznym i opływowym kształcie. Minimalistyczny i ostro ścięty tył wraz z lampami LED, które zachodzą na boki pojazdu, zapewniają stylistyczną ciągłość niezależnie od kąta, pod jakim patrzymy na samochód. Odważna stylistyka nawiązuje do modeli LS i LC.

Wnętrze Lexusa ES zostało zaprojektowane zgodnie z koncepcją stylistyki znaną jako Lexus Future Interior, której istotą jest połączenie kokpitu zwróconego do kierowcy z dużą, wygodną przestrzenią dla pasażera siedzącego obok. Przestrzeń ta wypełniona jest nowoczesną elektroniką, taką jak opcjonalny system nawigacji z licznymi usługami sieciowymi, dotykowy interfejs Remote Touch drugiej generacji oraz funkcja rozpoznawania mowy sprzężona z mobilnym asystentem.

Samochód został wyposażony w nowy samoładujący się napęd hybrydowy czwartej generacji, który charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa, błyskawiczną reakcją na naciśnięcie przyśpieszenia oraz minimalnym poziomem emisji spalin, zwłaszcza jak na tej wielkości luksusowego sedana.

Wszystkich zainteresowanych odbyciem jazdy testowej zapraszamy do salonu Lexus Trójmiasto zlokalizowanego przy Alei Zwycięstwa 241/3 w Gdyni Orłowie.

Uwaga: dodatkową atrakcją w dniach 7 i 8 stycznia będzie ekspozycja modelu UX.
Lexusa UX, dostępnego w ofercie przedsprzedażowej można było zobaczyć w grudniu ubiegłego roku w Centrum Handlowym Riviera, gdzie spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.
Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć pierwszego crossovera Lexusa, nadarza się więc doskonała okazja. Wszystkich zainteresowanych nowym crossoverem, zapraszamy w dniach 7-8.01.2019 do salonu Lexusa zlokalizowanego przy Alei Zwycięstwa 241/3 w Gdyni Orłowie.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij