Volkswagen Multivan (produkowany od 2003)

Multivan nie uznaje kompromisów. Każda wersja odpowiada konkretnym potrzebom. Nieograniczone możliwości aranżacji foteli w przestrzeni pasażerskiej, czy wielofunkcyjny stolik, pozwalają na szybkie przeobrażenie samochodu w salę konferencyjną na kołach lub wóz campingowy.

Podstawową ofertą Multivana jest Startline. To samochód z bogatym wyposażeniem standardowym. Jest niezwykle funkcjonalny: posiada między innymi 5 miejsc, przyciemniane szyby, składany stolik. Startline to idealny samochód rodzinny, a dzięki pojemności, docenią go również entuzjaści wszelkiego rodzaju sportowej aktywności, np. narciarstwa czy wędkarstwa.

Multivan Atlantis to model specjalny, z atrakcyjnym wyposażeniem wewnętrznym i zewnętrznym. Sportowe zawieszenie, tapicerka o oryginalnym wzorze, wielofunkcyjny wyświetlacz, skórzana kierownica- wszystko po to, by zapewnić jak najlepsze warunki do jazdy. Dzięki możliwości podgrzewania przednich siedzeń, wielogodzinne podróże Multivanem Atlantis nie męczą. Jego właściciele to pasjonaci, hobbyści, nieprzeciętni, nowocześni ludzie, realizujący swoje marzenia - to ludzie lubiący życie na wysokim poziomie.

Comfortline to komfortowa wersja Multivana z bogatym wyposażeniem standardowym. Składają się na nie między innymi: skórzana kierownica i dźwignia zmiany biegów, ogrzewane fotele kierowcy i pasażera, dwa pojedyncze fotele obrotowe w przestrzeni pasażerskiej. Dodatkowe drzwi przesuwne, wykładzina welurowa w przestrzeni pasażerskiej uzupełniają bogate wyposażenie. Comfortline sprosta oczekiwaniom tych, którzy poszukują dobrego wyposażenia i interesującego designu.

Luksusowa wersja Multivana to Highline.Znajdują się w nim siedzenia skórzane Alcantara oraz wielofunkcyjny stolik ze składanym blatem. Trzystrefowa klimatyzacja „Climatronic” oraz elektryczne uruchamianie bocznych drzwi przesuwnych, stanowią wygodne rozwiązania dla każdego użytkownika, ale zwłaszcza dla tych, którzy oczekują najwyższej klasy rozwiązań. Highline jest przeznaczony dla wymagających i bezkompromisowych ludzi. Automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne, czujnik deszczu z automatyczną regulacją prędkości wycieraczek, a do tego drewniane elementy wykończenia wnętrza - wyznaczają niepowtarzalny, wysoki standard.

Najbardziej ekskluzywną wersją o luksusowym wyposażeniu standardowym jest Multivan Business.Posiada on ręcznie szytą skórzaną tapicerkę siedzeń. Bogaty wybór barw tapicerek skórzanych oraz elementów drewnianych, dwa siedzenia w II rzędzie przestrzeni bagażowej: możliwość przesuwania na szynach na długości 250 mm, elektryczna regulacja (14 pozycji), liczne schowki, drewniane wykończenia, ogrzewanie, lodówka - to tylko niektóre z licznych udogodnień dostępnych już w wyposażeniu standardowym. Bezsprzecznie Multivan Business to nieprzeciętny samochód dla VIP-ów.

Dane techniczne:

Silniki: 2.5 TDI 88KM, 2.4 D 78KM, 1.9 TD 68KM, 1.9 D 60KM

Inne modele marki Volkswagen:

Caravelle, Crafter, Eos, Fox, Jetta, Multivan, New Beetle, Phaeton, Scirocco, Tiguan, Touareg, Touran,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij