Volkswagen New Beetle (produkowany od 1998) (2 opinie)

New Beetle GP podbija serca. Niepowtarzalna sylwetka, wysokiej jakości materiały i perfekcyjne wykonanie. Połączenie atrakcyjnego designu z najnowszymi technologiami.
Wyposażenie standardowe New Beetle GP to liczne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz wygody codziennego użytkowania. Okrągłe detale i wnętrze pełne odniesień do legendarnego poprzednika.
Realizację indywidualnych upodobań, przecież tak często spotykanych u kierowców „garbusa”, umożliwia bogaty wybór wyposażenia dodatkowego i akcesoriów. Dzięki nim pojazd jeszcze bardziej zyskuje temperamentu.


Niepowtarzalny design New Beetle GP łączy w sobie nowoczesną stylistykę z elementami charakterystycznymi dla pierwszej wersji garbusa. Świadczą o tym oryginalne drobiazgi, takie jak miejsce na wazonik, czy paskowe uchwyty nad siedzeniami tylnymi i schowkiem
Bezpieczeństwo
New Beetle GP wyposażony jest standardowo w ESP - elektroniczny system stabilizujący tor jazdy. Jego funkcjonowanie polega na analizie sygnałów otrzymywanych z czujników kontrolujących bezwładność, ustawienie kierownicy, przyspieszenie, aktualną prędkość oraz siłę hamowania. Jeżeli otrzymane informacje przekraczają zaprogramowane wartości, system reaguje i natychmiast koryguje tor jazdy samochodu.
Poziom bezpieczeństwa pasażerów podnoszą aktywne przednie zagłówki oraz trójpunktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami, które po zderzeniu przytrzymują pasażera w optymalnej pozycji. Wysokość mocowania pasów jest regulowana. Dodatkowym zabezpieczeniem jest składająca się podczas zderzenia teleskopowa kolumna kierownicy dodatkowo regulowana w dwóch płaszczyznach.
New Beetle GP wyposażony jest także standardowo w poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, w boczne poduszki powietrzne umieszczone w fotelach przednich oraz kurtyny powietrzne. Taki sposób montowania poduszek gwarantuje ochronę pasażerów niezależnie od ustawienia fotela.

Sterowana komputerowo produkcja umożliwia idealne dopasowanie do siebie części karoserii. Wytrzymałe na wgniecenia elementy karoserii są dodatkowo wzmocnione w miejscach najbardziej podatnych na zderzenia, co pozwala na osiągnięcie szczególnie wysokiej sztywności nadwozia. Umożliwia to niezwykłą dokładność łączeń z minimalnymi i przebiegającymi równomiernie szczelinami, dzięki czemu można uniknąć zakłóceń spowodowanych ruchem powietrza, zmniejszyć szumu wiatru i obniżyć zużycie paliwa.

Dane techniczne:

Silnik
pojemność: l/cm3 1,4 l/1390,
moc max., kW (KM) przy obr./min.: 55 (75)/5000,
max. moment obr., Nm przy obr./min.: 126/3300

niezawodność
4.0
komfort
3.0
ekonomia
2.0
wrażenia z jazdy
4.0
Średnia ocen
3.2

Inne modele marki Volkswagen:

Caravelle, Crafter, Eos, Fox, Jetta, Multivan, New Beetle, Phaeton, Scirocco, Tiguan, Touareg, Touran,

Foto Moto

  Opinie (2)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.