Volkswagen Polo V (2009-teraz) (produkowany od 2009)

Silna, pewna siebie sylwetka, sportowe geny i klasa, potwierdzona w każdym szczególe. Taka jest skrócona charakterystyka nowego Polo. Ten znany od wielu pokoleń samochód teraz pojawia się w kolejnej odsłonie. Jeszcze bardziej dynamiczny, jeszcze piękniejszy, jeszcze bardziej funkcjonalny. Ale to nie wszystko. Oprócz tego, że zapewnia doskonałe możliwości jezdne i świetnie się prezentuje, jest także oszczędny, a na dodatek dba o środowisko. Ideał? Niewykluczone.

Nowe Polo oferuje do wyboru innowacyjne silniki benzynowe i wysokoprężne. Najnowsza jednostka 1.6 TDI gwarantuje doskonałe osiągi przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa i minimalnym poziomie emisji spalin. Innowacyjna, 7-stopniowa przekładnia automatyczna DSG sprawia, że zmiana biegu przebiega w mgnieniu oka, w czasie praktycznie niezauważalnym dla kierowcy.

Wszyscy miłośnicy nowego Polo, którzy posiadają iPhone'a, mogą odbyć swoją wirtualną jazdę próbną. Specjalną grę, w której prowadzenie Polo odbywa się na czas, na tle różnych miast, można bezpłatnie pobrać ze strony App Store. W ten sposób można osobiście przetestować nowego Volkswagena Polo – sterując nim za pomocą ekranu dotykowego swojego iPhone’a.

Dane techniczne:

Silniki: 1.2 60 KM, 1.2 70 KM, 1.4 80 KM, diesle - 1.6 TDI 75 KM, 1.6 TDI 90 KM, 1.6 TDI 105 KM

Inne modele marki Volkswagen:

Caravelle, Crafter, Eos, Fox, Jetta, Multivan, New Beetle, Phaeton, Scirocco, Tiguan, Touareg, Touran,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij