Wiadomości

stat

Weekendowe imprezy dla motomaniaków

Toyota Walder kolejny raz organizuje w swoim salonie Noc Muzeów.
Toyota Walder kolejny raz organizuje w swoim salonie Noc Muzeów. fot. facebook / Toyota Walder

Prezentacja elektrycznego klasyka, Noc Muzeów w salonie samochodowym, a może śniadanie w towarzystwie motoryzacyjnych zapaleńców - mamy dla was kilka ciekawych propozycji na spędzenie nadchodzącego weekendu.Weekendowy rozkład jazdy:

Noc Muzeów w salonie samochodowymKtóra z imprez jest dla ciebie najbardziej atrakcyjna?

Noc Muzeów w salonie samochodowym 12%
prezentacja elektrycznego klasyka 9%
Śniadanie & Gablota 10%
klasyczne Pszczółki, czyli klasykiem po torze 35%
żadna z wymienionych 34%
zakończona Łącznie głosów: 129
Zapowiedź motoryzacyjnego weekendu rozpoczynamy od nocy muzeów, którą kolejny raz organizuje firma Walder, autoryzowany przedstawiciel Toyoty. Dealer zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojego salonu w Rumi przy ul. Sobieskiego 28 zobacz na mapie Gdańska.

Toyota Walder zaprasza na inspirującą wyprawę do świata motoryzacji i ojczyzny aut hybrydowych - Japonii. "Legenda trwa" - to hasło przewodnie sobotniej imprezy, która rozpocznie się o godz. 19, a zakończy około godz. 1. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Podczas sześciogodzinnego wydarzenia organizatorzy zaplanowali kilka atrakcji, m.in. prezentacje modeli Toyoty (Land Cruiser, Hilux i Corolla), blok poświęcony technologii hybrydowej, japońskie przysmaki, pokazy sztuk walki, zabiegi kosmetyczne, a także konkursy, w których do wygrania będzie wybrany model z napędem hybrydowym na cały weekend.

Prezentacja elektrycznego klasyka
Dwa miesiące temu odwiedziliśmy z kamerą jeden z gdańskich warsztatów samochodowych, w którym zrealizowano bardzo ciekawy projekt. Zabytkowego Fiata 500 z 1971 roku przerobiono na auto elektryczne. Samochód już odbył kilka jazd testowych, a teraz przyszedł czas na oficjalną prezentację przed szerszą publicznością.

Elektrycznego klasyka będzie można zobaczyć w sobotę, 19 maja, w Oliwskiej Kuźni Wodnej przy ul. Bytowskiej 1A zobacz na mapie Gdańska. Początek pokazu zaplanowano na godz. 20. Wstęp jest wolny.

Oprócz prezentacji nietuzinkowego auta, przygotowano kilka dodatkowych atrakcji, m.in. pokaz kowalstwa, odlewnictwa i metalurgii.

1. Śniadanie & Gablota TrójmiastoŚniadanie dla motomaniaków w Gdyni.
Śniadanie dla motomaniaków w Gdyni. fot. facebook / RCP Exhausts
Trzecią weekendową propozycją jest... śniadanie. Tak, to nie żart. Tego typu spotkania motomaniaków stają się coraz bardziej popularne. To dobry pretekst do integracji środowiska motoryzacyjnego, podzieleniem się ciekawymi pomysłami, no i oczywiście zjedzenia dobrego posiłku. Dwugodzinna impreza odbędzie się przy restauracji Przystanek Orłowo zobacz na mapie Gdyni. Początek zaplanowano na godz. 10. Wstęp, a w zasadzie wjazd, jest bezpłatny.

Ostatnią propozycją jest impreza, którą zapowiadaliśmy w oddzielnym artykule. To klasyczne Pszczółki, czyli klasykiem po torze. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 20 maja, na Autodromie Pomorze.

Opinie (23) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jimny to terenówka marki: