• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Weź udział w motoryzacyjnych licytacjach WOŚP już teraz

mJ
10 stycznia 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (57)
Najnowszy artykuł na ten temat Całe Trójmiasto zbiera dziś pieniądze na WOŚP
Uczestnicy mogą wylicytować np. przejażdżkę w fotelu pasażera Mitsubishi Lancer Evo podczas imprezy z cyklu JDM Track Day na Autodromie Pomorze. Uczestnicy mogą wylicytować np. przejażdżkę w fotelu pasażera Mitsubishi Lancer Evo podczas imprezy z cyklu JDM Track Day na Autodromie Pomorze.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia. Już teraz trójmiejskie grupy motoryzacyjne za pośrednictwem Facebooka zorganizowały licytacje, z których pieniądze zasilą konto WOŚP. Ty również możesz licytować.Czy wspierasz WOŚP?

Podczas tegorocznego finału WOŚP zbiórka dedykowana będzie walce z sepsą.

W ubiegłym roku motoryzacyjne grupy z Trójmiasta na zorganizowanych licytacjach uzbierały 16 tys. zł. To pokaźna cegiełka. Teraz chcą ten wynik pobić.

Licytacje wystartowały 3 stycznia, a zakończą się w dniu finału. Link do licytacji, które dodawane są na bieżąco, znajduje się poniżej.

LICYTACJE - MOTOWOŚPMożna wylicytować np. grafikę swojego auta. Można wylicytować np. grafikę swojego auta.

Co można licytować?Do tej pory na liście licytacji pojawiło się kilkanaście różnych propozycji. Liczba ofert będzie rosła z każdym dniem.

To m.in. sesje zdjęciowe twojego samochodu, przejazd w fotelu pasażera Subaru Imprezą bądź Mitsubishi Lancer Evo podczas imprezy z cyklu JDM Track Day na Autodromie Pomorze, voucher w kwocie 750 zł na budowę układu wydechowego, projekt graficzny auta, przejażdżka dużym fiatem, kalendarz motoryzacyjny czy usługa lakiernicza.

  • A może sentymentalna przejażdżka "kredensem"?
  • Jedną z usług oferowanych na licytacjach są sesje zdjęciowe aut.
  • Można także wylicytować usługę lakierniczą.
Licytacje odbywają się na Facebooku. W komentarzach pod daną licytacją uczestnicy proponują swoje kwoty. Oczywiście każda licytacja ma swoją cenę wywoławczą. Osoba, która wygra daną licytację, zobowiązana jest do przelania pieniędzy do wirtualnej skarbonki WOŚP.

W dniu finału, 29 stycznia, dodatkowo zorganizowany zostanie kameralny zlot, na który może przyjechać każdy. Lokalizacja jeszcze nie jest znana. Poznamy ją niebawem.

To wspólna inicjatywa trójmiejskich grup: Classic Cars Trójmiasto, Honda Trójmiasto, CarVibes, AUTOironiczni, Zjednoczenie Graciarzy Pomorza i JDM Trójmiasto. To wspólna inicjatywa trójmiejskich grup: Classic Cars Trójmiasto, Honda Trójmiasto, CarVibes, AUTOironiczni, Zjednoczenie Graciarzy Pomorza i JDM Trójmiasto.


mJ

Wydarzenia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2023 (35 opinii)

(35 opinii)
imprezy i akcje charytatywne

motoWOŚP 2023 (3 opinie)

(3 opinie)
zlot, imprezy i akcje charytatywne

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (57)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Pomorskie Targi Autokosmetyki 2024

10 - 25 zł
Kup bilet
targi

Gdańska Liga Rallycross Modeli RC

30 zł
zawody / wyścigi

Gdańska Liga Rallycross Modeli RC

30 zł
zawody / wyścigi

Sprawdź się

Sprawdź się

4MATIC to napęd na wszystkie koła stosowany w autach marki:

 

Najczęściej czytane