Wiadomości

Zlot motomaniaków na dachu galerii handlowej

W piątkowy wieczór na dachu Galerii Metropolii zobacz na mapie Gdańska odbyło się spotkanie miłośników motoryzacji z całego Pomorza. Górny parking centrum handlowego zapełnił się niemal do ostatniego miejsca.Czy bywasz na zlotach motoryzacyjnych?

tak, bardzo często 19%
raczej tak, sporadycznie 35%
nie, nie lubię takich imprez 46%
zakończona Łącznie głosów: 300
Spotkania organizowane przez trójmiejskie grupy motoryzacyjne odbywają się cyklicznie. W tym roku miłośnicy czterech kółek integrowali się kilkunastokrotnie, w różnych lokalizacjach Trójmiasta, głównie wieczorową porą na opustoszałych parkingach centrów handlowych i na terenie przy Ergo Arenie zobacz na mapie Gdańska. Ostatni tegoroczny spot odbył się na dachu Galerii Metropolia.

Na imprezę przyjechało około 300 aut z całego Pomorza. Z reguły były to zwykłe modele, które na co dzień widujemy na drogach Trójmiasta. Nie brakowało jednak odważnych modyfikacji, głośnej muzyki, pisku opon i... strzelających wydechów.

Na zlocie nie zabrakło "maluszków".
Na zlocie nie zabrakło "maluszków". fot. mJ / Trojmiasto.pl

Opinie (92) 5 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Nissan Leaf to samochód z napędem: