Wiadomości

Wielka wyprzedaż w Toyota Walder

Zajrzyj do salonów Toyota Walder i sprawdź, jakie czekają na ciebie promocje.
Zajrzyj do salonów Toyota Walder i sprawdź, jakie czekają na ciebie promocje. fot. Toyota Walder

Koniec roku to zawsze gorący czas wyprzedaży w trójmiejskich salonach samochodowych. Tradycyjnie, jedną z najbardziej wyczekiwanych ofert zaprezentuje największy przedstawiciel Toyoty w naszym województwie - firma Walder z salonami w Chwaszczynie i Rumi.- Rok 2019 jest jednym z najciekawszych w dotychczasowej działalności naszej firmy. Jest to rok siedmiu wielkich premier Toyoty. Każdy z debiutujących modeli spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony klientów, co przełożyło się na rekordową sprzedaż w salonach grupy Walder. Zwieńczeniem tego wyjątkowego roku będzie dla nas wielka wyprzedaż modeli Toyoty z rocznika 2019 - przyznaje Aneta Janczewska, marketing manager w Toyota Walder.
Toyota Walder kusi rabatami sięgającymi nawet 28 tys. zł, a ofertą wyprzedażową objęte są niemal wszystkie modele. Ceny Aygo rozpoczynają się od 36 300 zł, a Yarisa od 41 tys. zł. Toyotę C-HR można kupić z upustem do 15 600 zł, natomiast w przypadku Corolli można zachować w portfelu nawet 16 tys. zł.

Doskonała okazja do zapoznania się z pełną ofertą trójmiejskiego dealera nadarzy się w najbliższy weekend, 23-24 listopada, podczas dni otwartych. Toyota Walder zaprasza do swoich salonów zlokalizowanych w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 58 oraz w Rumi przy ul. Jana III Sobieskiego 28.
W dniach 23-24 listopada, Toyota Walder zaprasza na dni otwarte do swoich salonów:
  • 23.11 (sobota) salony będą czynne w godz. 8-15
  • 24.11 (niedziela) salony będą czynne w godz. 10-14

Rabaty na wybrane modele sięgają nawet 28 tys. zł.
Rabaty na wybrane modele sięgają nawet 28 tys. zł. fot. Toyota Walder
Co ważne, modele Toyoty można nabyć na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach finansowania.

- W tym miejscu warto wspomnieć o programie "Toyota Dla Ciebie", ofercie skierowanej do klientów indywidualnych na warunkach dostępnych dotychczas wyłącznie dla przedsiębiorców. "Toyota Dla Ciebie" to umowa leasingu operacyjnego zawierana na co najmniej 24 miesiące, po zakończeniu której klient może zwrócić samochód lub go wykupić - dodaje.
Usługa leasingu konsumenckiego dostępna jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu.

Dzięki programowi "Toyota Dla Ciebie", klient otrzymuje kompleksową usługę w jednej, niskiej racie. Dealer zapewnia minimum formalności oraz opiekę nad samochodem przez całą dobę. I tak dla Toyoty Yaris dostępnej w cenie rozpoczynającej się od 41 tys. zł, miesięczna rata w programie "Toyota dla Ciebie" wynosi 599 zł brutto lub 440 zł netto w programie Smart Plan dla firmy.

Więcej informacji na temat oferty wyprzedażowej można uzyskać kontaktując się z dealerem poprzez formularz zawarty na stronie internetowej: toyotawyprzedaz.com.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Sprawdź się

Jakiego koloru są "zabytkowe" tablice rejestracyjne?

 

Najczęściej czytane