• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wiosenne nowości i wyprzedaże w Renault i Dacia Zdunek

12 kwietnia 2024, godz. 09:00 
Opinie (29)
Nowe Renault Captur. Nowe Renault Captur.

Wiosna to świetny czas na zakup nowych samochodów marek Renault i Dacia. Dealer Zdunek zaprasza klientów do swoich dwóch salonów zlokalizowanych w GdańskuMapka i w GdyniMapka, w których czekają wiosenne nowości i wyprzedaże.Nowe Renault Captur E-Tech full hybridNiebawem w ofercie Renault oficjalnie zadebiutuje nowy Captur E-Tech full hybrid. To kompaktowy, hybrydowy SUV o charakterystycznym stylu, dostępny w usportowionej wersji esprit Alpine. Nowy, solidny przód, najnowocześniejszy system multimedialny openR link z wbudowanymi usługami Google, przestronne, modułowe wnętrze i aż 28 systemów wspomagających kierowcę zwiększają jego wszechstronny charakter.

  • Nowe Renault Captur.
  • Nowe Renault Captur.
Napęd E-Tech full hybrid oferuje moc 145 KM. Dynamiczna jednostka w cyklu miejskim pozwala na jazdę nawet do 80 proc. czasu na napędzie elektrycznym. Dzięki temu charakteryzuje się zużyciem paliwa mniejszym nawet o 40 proc. Akumulator ładuje się podczas jazdy, zapewniając całą przyjemność płynącą z zasilania elektrycznego bez konieczności podłączania do sieci.

Oprócz hybrydy, nowy Captur dostępny jest z silnikiem w układzie miękkiej hybrydy, jednostką benzynową oraz benzynową z instalacją LPG.

Otwarcie zamówień na Dacię Duster IIINowa Dacia Duster. Nowa Dacia Duster.
Kolejną świetną informacją jest możliwość składania zamówień na Dacię Duster trzeciej generacji. W przypadku złożenia zamówienia już teraz - odbiór auta nastąpi w drugiej połowie roku.

Nowa Dacia Duster. Nowa Dacia Duster.
Duster to kultowy model Dacii. Dwie pierwszej odsłony Dustera cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów. Najlepiej świadczą o tym liczby i 2 mln sprzedanych egzemplarzy. To historia wielkiego sukcesu.

Duster to synonim wszechstronności. SUV świetnie poradzi sobie w codziennym użytkowaniu, podczas rodzinnych wyprawach, ale i w bardziej wymagającym terenie.

Wyprzedaż rocznika 2023Trwa wielka wyprzedaż w salonach Dacia, ale także Renault. Trwa wielka wyprzedaż w salonach Dacia, ale także Renault.
Jednocześnie dealer przypomina o wielkiej wyprzedaży rocznika 2023 w salonach zlokalizowanych w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak 43/45Mapka oraz w Gdyni przy ul. Morskiej 517AMapka.

Na modele Duster, Sandero, Sandero Stepway oraz Jogger można otrzymać rabat nawet do 7,5 tys. zł. Co więcej, można uzyskać dopłatę 3 proc. do finansowania MFS. Dodajmy, że wiele egzemplarzy w różnych konfiguracjach dostępnych jest "od ręki".

Dacia Sandero. Dacia Sandero.
Wielka wyprzedaż obejmuje również modele Renault, m.in. Clio - rabat 6 tys. zł, Captur z rocznika 2024 - 6 tys. zł, Austral z rocznika 2023 - nawet do 14 tys. zł.

Zapraszamy do salonów Renault i Dacia Zdunek w Gdańsku oraz w Gdyni.

Renault Austral. Renault Austral.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (29)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Event w Audi City Gdańsk

warsztaty, dni otwarte

Pomorska Giełda Modeli Samochodów

Wystawa amerykańskich aut zabytkowych "Made in USA 2"

zlot

Sprawdź się

Sprawdź się

Co oznacza skrót ESP?

 

Najczęściej czytane