stat
Impreza już się odbyła

Wyjątkowe dni w Hyundai Margo

Hyundai MARGO - Jedyny autoryzowany dealer Hyundai w Trójmieście zaprasza do salonów w Gdańsku i Gdyni oraz na stronę margo.pl, aby zapoznać się ze specjalną ofertą. Dniach 24.10-4.11 najnowsze modele marki Hyundai będą dostępne w najniższych cenach!

Odwiedzając nasze salony będą mieli Państwo okazję skorzystać z oferty, która nie trafia się często. Prezentowane modele należą do ścisłej czołówki jeśli chodzi o komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz niezawodność. Wśród nich znajdują się popularne SUV-y takie jak Tucson KONA i Santa Fe. Miłośnicy samochodów miejskich będą mieli okazję poznać modele i10, i20, oraz i30. Każda osoba, która wstąpi do naszych salonów będzie mogła wybrać interesujący ją model z szerokiej gamy prezentowanych samochodów.

Nie czekaj! Skorzystaj z dni promocyjnych w Hyundai Margo!

Niezawodność marki Hyundai.

Drugi raz z rzędu Hyundai znalazł się na pierwszym miejscu Raportu Jakości tygodnika Auto Świat (nr 5, 28 stycznia 2019), wyprzedzając wszystkie oceniane marki samochodowe, w tym marki premium. Ponowne pierwsze miejsce Hyundaia w rankingu jest najlepszym dowodem na wysoką jakość samochodów marki.

Zapraszamy do salonów:
Gdańsk ul. Kartuska 381
Gdańsk al. Grunwaldzka 250
Gdynia ul. Morska 511

Więcej informacji pod adresem:
www.margo.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij