• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zlot BMW

Grupa "Bavaria Trójmiasto" zaprasza na spot zorganizowany specjalnie dla miłośników aut marki BMW. Spot przenosimy wyłącznie na parking otwarty parking Auchan przy Hali Sportowej Gdynia Arena (parking zaraz koło Galerii Riviera). Jeżeli będzie dużo aut, to po godzinie 21:30 zrobimy przelot na Skwer Kościuszki.

Spot jest organizowany z myślą o samochodach marki BMW, więc prosimy to uszanować. Scena trójmiejska troszkę zamilkła z autami spod Bawarii także chcielibyśmy się zjednoczyć i coś wreszcie ruszyć. Nic się nie stanie jeżeli zjadą się też inne marki, ale prosilibyśmy stawać wtedy na miejscach wyznaczonych na mapce.

Będzie to nasz pierwszy spot, więc jeżeli coś by nie wypaliło prosimy o wyrozumiałość. Jeżeli zostaną wprowadzone jakieś zmiany w organizacji spotu, to również będziemy informować w "Dyskusji" wydarzenia na FB.

Krótki regulamin:

1. Policja jest uczulona na tego typu spoty, więc upalanie w własnym zakresie. Pamiętajcie tylko by upalać z umiarem. Wiadomo nie chcemy stypy na spocie,ale nie chcemy też od razu by Policja lub ochrona zjawiła się na parkingu.
2. Organizatorzy spotu będą mieli wyznaczone miejsce na parkingu, więc jeżeli będziesz miał jakieś pytania, podejdź śmiało (mapka do wglądu w przyszłym tygodniu)
3. Przelot chcemy robić przez miasto,wiadomo pewnie każdy z nas się pogubi przez światła, jednak prosilibyśmy na zaś nie wyprzedzać z osobna. Każdy zdąży, chcemy troszkę zrobić hałasu przejeżdżając przez miasto, więc jedźmy gęsiego, jeden za drugim. Odcinka mile widziana. Wyznaczymy z swojej grupy 4 pilotów, którzy będą was prowadzić, by nikt się nie pogubił. Nie każdy pewnie będzie z Trójmiasta, więc może też się zgubić. Najprawdopodobniej pierwszym autem w kolumnie będzie niebieskie E46 Cabrio zwane potocznie gruzem.
4. Jeżeli przyjedziesz, miej wyrozumiałość - to nasza pierwsza organizacja.
5. Na spocie nie ma selekcji, ale uszanujcie to i upalajcie gumy z głową.

Fotografowie i różne zrzeszone grupy BMW w trójmieście oraz na Pomorzu bardzo mile widziane.

Ważna informacja:

Spot jest nie oficjalnym wydarzeniem tak jak to często dzieje się na trójmiejskiej scenie miłośników czterech kółek i osoby organizujące wydarzenie nie będą odpowiedzialne za niedostosowanie się do warunków oraz przepisów ruchu drogowego.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

Najczęściej czytane