Wiadomości

Zlotu klasyków nie było, ale organizatorzy przygotowali wirtualne rozpoczęcie

W lany poniedziałek, 13 kwietnia, parking przy Ergo Arenie ponownie miał wypełnić się setkami zabytkowych aut i tysiącami odwiedzających w ramach klasycznego otwarcia sezonu 2020. Z oczywistych przyczyn nie wypełnił się. Ale organizatorzy nie poddali się i przy pomocy właścicieli klasyków przygotowali małą niespodziankę.Czy w obecnych czasach brakuje ci imprez masowych?

tak, zdecydowanie tak 39%
raczej tak, choć można się bez nich obejść 25%
raczej nie, jakoś bardzo mi ich nie brakuje 12%
nie, nigdy nie przepadałe(a)m za "masówkami" 24%
zakończona Łącznie głosów: 256
Zloty klasyków organizowane przez grupę Trójmiasto, klasycznie każdego roku cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród właścicieli motoryzacyjnych "perełek", jak i chętnych do zobaczenia leciwych aut na żywo. Tegoroczne otwarcie sezonu 2020 nie było możliwe przez obostrzenia nałożone w związku z pandemią koronawirusa. Dlatego też inauguracja odbyła się w... internecie.

Dwa dni przed datą anulowanego wydarzenia organizatorzy zlotu na swoim facebookowym profilu poprosili właścicieli zabytkowych samochodów, którzy planowali wziąć udział w tegorocznym otwarciu sezonu, aby podesłali im krótkie filmiki swoich ukochanych aut. Otrzymali blisko 60 nagrań, z których zmontowali pięciominutowe wideo.

- Rozpoczęcia i zakończenia klasycznych sezonów w Trójmieście stały się już tradycją, od której staramy się nie odchodzić. O ile nie mają na to wpływu inne czynniki organizacyjne. W tym roku właśnie taka sytuacja nastała. Trójmiejskie Klasyczne Rozpoczęcie Sezonu miało odbyć się 13 kwietnia na parkingu Ergo Areny. Oczywiście z wiadomych przyczyn nie odbyło się. Wpadliśmy na pomysł nagrania filmu z udziałem uczestników, właścicieli zabytkowych aut - wyjaśnia Piotr Spieglanin z grupy Trójmiasto, klasycznie.

Czytaj więcej: Klasyczna inauguracja sezonu 2019


Rozpoczęcie klasycznego sezonu 2019

Opinie (18) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W Polsce limit prędkości na drodze ekspresowej dwujezdniowej wynosi: