Wiadomości

stat

Zmarł prezes Automobilklubu Morskiego

Jerzy Piotrowicz był wielkim miłośnikiem motoryzacji.
Jerzy Piotrowicz był wielkim miłośnikiem motoryzacji. fot. Szymon Kieler

W czwartek, 16 sierpnia, w wieku 82 lat zmarł Jerzy Piotrowicz. Człowiek, który od ponad 50 lat związany był z Automobilklubem Morskim.Jerzy Piotrowicz był prezesem AKM od 1999 roku. Przez kilkanaście lat jego rządów klub odrodził się po latach kryzysu. Prezes stowarzyszenia był wielkim fanem motoryzacji, propagatorem bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci i młodzieży, ale również historykiem motoryzacji i autorem Kalendarium AKM oraz książki "75 lat Automobilklubu Morskiego".

Od kilkunastu lat, po przejściu na emeryturę, codziennie społecznie pracował na rzecz Automobilklubu Morskiego, mając na sercu rozwój stowarzyszenia, dobro motoryzacji i chęć przekazania jej historii kolejnym pokoleniom.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to, że dzielił się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem oraz wspierał dobrym słowem. Prezesie, niech Pan spoczywa w pokoju - zarząd Automobilklubu Morskiego.

Był również Członkiem Honorowym AKM, przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Gdańsku i członkiem Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego.

Opinie (7) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

Type R to sportowa odmiana: