• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zmotoryzowane Trójmiejskie Halloween 2021

Cześć ekipa! Poniedziałek wolny, więc tym razem wyjątkowo widzimy się w niedzielę.
Razem z grupami takimi jak: @simplycruising3city, @mercedesspottrojmiasto @vagtrojmiasto, @spoty3city, @vwpomorze, @spontanspot3m, @audi_fft, @subaru3city chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na Trójmiejski Spot Halloweenowy, który organizujemy dla wszystkich marek.

Spotykamy się już 31 października o godzinie 20:00 przy Centrum Handlowego Riviera w Gdyni na parkingu zewnętrznym, czyli otwartym przy hali widowiskowej.
W przypadku przelotu być może będzie to Okopowa w zależności jakie warunki pogodowe tego dnia będą nam towarzyszyć. (na tą chwilę jest to zachmurzenie z małą szansą na opady).

Aby zachować klimat spotkania rzucamy Wam jako uczestnikom małe wyzwanie - każdy uczestnik spotkania, który udekoruje swoje auto w klimacie Halloween będzie miał szansę zgarnąć pakiet kosmetyków dla swojego auta. Jako organizatorzy wybierzemy kilka najlepszych furek!

Wspólnie w tym roku zdziałaliśmy wiele dobrego dlatego też ponownie łączymy siły! W poprzednich latach o spoty Halloweenowe dbał Chmielek z @spontanspot3m dlatego również i on zagości zapewne ze sprzętem fotograficznym! Czyste fury WSKAZANE!

Organizatorzy spotkania nie ponoszą odpowiedzialności za Wasze przewinienia dlatego prosimy każdego z Was o zapoznanie się z regulaminem danego parkingu oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego tak aby każdy czuł się bezpiecznie.
fot. Superexpress

Przeczytaj także

Opinie