stat

Zmotoryzowane Trójmiejskie Halloween 2021

  • niedziela, 31 października, godz. 20:00
  • Lokalizacja
    Trójmiasto
  • Bilety
    wstęp wolny

Cześć ekipa! Poniedziałek wolny, więc tym razem wyjątkowo widzimy się w niedzielę.
Razem z grupami takimi jak: @simplycruising3city, @mercedesspottrojmiasto @vagtrojmiasto, @spoty3city, @vwpomorze, @spontanspot3m, @audi_fft, @subaru3city chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na Trójmiejski Spot Halloweenowy, który organizujemy dla wszystkich marek.

Aby zachować klimat spotkania rzucamy Wam jako uczestnikom małe wyzwanie - każdy uczestnik spotkania, który udekoruje swoje auto w klimacie Halloween będzie miał szansę zgarnąć pakiet kosmetyków dla swojego auta. Jako organizatorzy wybierzemy kilka najlepszych furek!

Wspólnie w tym roku zdziałaliśmy wiele dobrego dlatego też ponownie łączymy siły! W poprzednich latach o spoty Halloweenowe dbał Chmielek z @spontanspot3m dlatego również i on zagości zapewne ze sprzętem fotograficznym! Czyste fury WSKAZANE!

Organizatorzy spotkania nie ponoszą odpowiedzialności za Wasze przewinienia dlatego prosimy każdego z Was o zapoznanie się z regulaminem danego parkingu oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego tak aby każdy czuł się bezpiecznie.
fot. Superexpress
paź 29

piątek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.