• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

British Auto Zdunek - jedyny autoryzowany salon i serwis marek Jaguar i Land Rover na Pomorzu

16 września 2023, godz. 09:00 
British Auto Zdunek - jedyny autoryzowany salon sprzedaży i serwis na Pomorzu. British Auto Zdunek - jedyny autoryzowany salon sprzedaży i serwis na Pomorzu.

Od początku 2023 roku British Auto Zdunek jest jedynym autoryzowanym salonem sprzedaży samochodów marek Jaguar i Land Rover na Pomorzu. Co więcej, od niedawna jest także jedynym autoryzowanym serwisem tych marek. Dealer zaprasza do odwiedzin salonu zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak 42Mapka w celu zapoznania się z bogatą ofertą aut, także tych dostępnych "od ręki".Jesteśmy jedyni w Trójmieście, na PomorzuGrupa Zdunek reprezentuje Jaguara i Land Rovera w Trójmieście od początku 2022 roku. Przez blisko dwa lata dealer wyraźnie umocnił swoją pozycję na rynku, stając się jedynym autoryzowanym salonem sprzedaży i serwisem brytyjskich marek w całym województwie pomorskim. To pokłosie upadłości konkurencyjnego salonu, który również działał na terenie Gdańska. Najpierw z początkiem tego roku stracił autoryzację na sprzedaż nowych aut, a teraz także na ich serwisowanie.

Jedyny w Trójmieście, ale i na Pomorzu, autoryzowany salon sprzedaży oraz serwis marek Jaguar i Land Rover znajduje się w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak 42. Dodajmy, że w przyszłości dealer planuje wybudować nową, przestronną siedzibę z obszerną strefą ekspozycyjną obu marek i wielostanowiskowym serwisem.

British Auto Zdunek - jedyny autoryzowany salon sprzedaży i serwis na Pomorzu. British Auto Zdunek - jedyny autoryzowany salon sprzedaży i serwis na Pomorzu.

Doświadczony zespółBritish Auto Zdunek tworzą ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie związane z markami Jaguar i Land Rover. To doskonale znani klientom pracownicy na czele z Magdaleną Larczyńską czy specjalistami ds. sprzedaży - Markiem Dyktyńskim, Maciejem Kołakowskim i Bartłomiejem Studniarzem. Szefem jedynego autoryzowanego serwisu Jaguara i Land Rovera na Pomorzu jest Arkadiusz Gazda. Większość wymienionych pracowników przez wiele lat pracowało wspólnie w poprzednich przedstawicielstwach marek JLR w Gdańsku.

Magdalena Larczyńska, szefowa sprzedaży w British Auto Zdunek. Magdalena Larczyńska, szefowa sprzedaży w British Auto Zdunek.
Dział handlowy w naszym dealerstwie to doradcy, którzy od wielu lat pracują w branży motoryzacyjnej z markami luksusowymi, czyli Jaguar i Land Rover. Wierzymy, że relacje między nami a klientami są kluczowe, dlatego dbamy o to, aby nie były one jednorazowe, a długotrwałe. Dzięki takiemu podejściu klienci chętniej zostają z nami na dłużej, ponieważ mają pewność najlepszego doradztwa oraz ufają nam - wyjaśnia Magdalena Larczyńska, szefowa sprzedaży w British Auto Zdunek.
Arkadiusz Gazda, szef serwisu British Auto Zdunek. Arkadiusz Gazda, szef serwisu British Auto Zdunek.
Cieszymy się, że jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem marek Jaguar Land Rover na Pomorzu. Nasza kadra doradców oraz mechaników stale się powiększa, dzięki temu możemy obsługiwać jeszcze więcej klientów. Zespół serwisowy jest wyposażony w najnowsze narzędzia i ma bieżącą wiedzę techniczną, dzięki czemu możemy skutecznie rozwiązywać różnorodne problemy, z jakimi przyjeżdżają do nas klienci - dodaje Arkadiusz Gazda, szef serwisu.

Duży wybór autWśród zmotoryzowanych wciąż pokutuje przeświadczenie, że na nowe auta czeka się bardzo długo. Uspokajamy. British Auto Zdunek dysponuje parkiem aut dostępnych "od ręki". Są wśród nich modele w różnej kolorystyce nadwozia i wersjach wyposażenia: F-Pace, elektryczny I-Pace, Discovery Sport, Velar, Defender 90 i Evoque.

Warto przy tym dodać, że dealer oferuje bogaty wybór aut używanych z gwarancją.

British Auto Zdunek - jedyny autoryzowany salon sprzedaży i serwis na Pomorzu. British Auto Zdunek - jedyny autoryzowany salon sprzedaży i serwis na Pomorzu.

Dealer nagrodzonyWarto dodać, że firma zajęła drugie miejsce w plebiscycie "Dealera Roku 2022/2023". Pod uwagę brane były osiągnięcia z zakresu sprzedaży, serwisu oraz marketingu.

Dealer otrzymał także nagrodę za osiągnięcie najwyższego poziomu satysfakcji klientów w zakresie sprzedaży samochodów w Polsce w roku 2022/23.

British Auto Zdunek został nagrodzony. British Auto Zdunek został nagrodzony.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Przejazd historycznego pociągu z lat 70-tych

30 - 260 zł
spotkanie

Sprawdź się

Sprawdź się

"Gelenda" to popularny przydomek którego modelu?

 

Najczęściej czytane