Wiadomości

Carwash Spa: najnowocześniejsza myjnia w Polsce

Nowoczesna myjnia tunelowa w Gdańsku.
Nowoczesna myjnia tunelowa w Gdańsku. fot. Michał Jelionek / Trojmiasto.pl

Od końca sierpnia przy ul. Słowackiego 118Mapka w Gdańsku działa najbardziej zaawansowana technologicznie myjnia tunelowa w Polsce. Carwash Spa to największy tego typu obiekt w Trójmieście. Sprawdziliśmy, co oferuje.Nowoczesna myjnia składa się z trzech stref: 50-metrowej myjni tunelowej, 4 stanowisk do mycia bezdotykowego z 6 programami i 21 stanowisk z odkurzaczami centralnymi.

Ponadto, kompleks został wyposażony w automat do samoobsługowego prania tapicerek, automat z czernidłem do kół, dystrybutor z zapachami do dywaników, dystrybutor z płynem do spryskiwaczy, sprężarkę do pompowania kół oraz automaty ze środkami do pielęgnacji auta.

Myjnia tunelowa to oczywiście główny i najbardziej zaawansowany technologicznie element obiektu Carwash Spa.

W myjni tunelowej auto myte jest całkowicie automatycznie. Dzięki zastosowaniu miękkich tekstylnych szczotek oraz wysokiej jakości chemii z naturalnym PH sprzyjającym środowisku, mycie jest wyjątkowo dokładne i bezpieczne dla karoserii, bez ryzyka powstania rys.

Niewątpliwym atutem, ale i ogromną wygodą myjni tunelowej jest fakt, że kierowca nie musi wysiadać z pojazdu. A do tego należy dodać szybkość mycia i zwiększoną przepustowość w porównaniu do typowych myjni automatycznych. A to oznacza, że nie trzeba czekać w długich kolejkach.

Cały proces trwa raptem 5 minut i zaczyna się od ciśnieniowego opłukania pojazdu i ręcznego umycia miejsc trudno dostępnych dla szczotek. Następnie auto z włączonym silnikiem, ciągnięte przez specjalną taśmę, odwiedza kolejne etapy czyszczenia. A tych klient do wyboru ma w sumie cztery: brązowy, srebrny, złoty i platynowy. Zakres cen wynosi 25-55 zł.

Najdroższy pakiet dodatkowo zawiera m.in. wysokociśnieniowe mycie konturowe, mycie podwozia czy polerowanie ochronne lakieru z efektem naprawy. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej myjni.

Podczas mycia bezdotykowego klient ma do wyboru 6 programów.
Podczas mycia bezdotykowego klient ma do wyboru 6 programów. fot. Michał Jelionek / Trojmiasto.pl
W strefie mycia bezdotykowego klienci znajdą 4 stanowiska dla samochodów o maksymalnych wymiarach: 3 m szerokości, 5,5 m długości i 2,7 m wysokości. Dostępnych jest 6 programów mycia: piana power, mycie wysokociśnieniowe, szczotka z pianą, spłukiwanie, pielęgnacja i spłukiwanie nie pozostawiające plam i zacieków.

Zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, zainstalowano łącznie 21 stanowisk z odkurzaczami centralnymi.

Również na zewnątrz kompleksu znajdują się stanowiska do: uzupełnienia płynu do spryskiwaczy (1,5 zł za litr w przypadku płynu letniego i 2,5 zł za płyn zimowy), czernidło do opon (1 zł za 30 sekund używania), zapachy do dywaników (1 zł za 30 sekund używania) oraz parowe pranie tapicerki (5 zł za 90 sekund).

W ofercie Carwash Spa znajduje się także kompleksowe mycie i sprzątanie wnętrza pojazdu oraz karoserii. Klienci do wyboru mają jeden z trzech pakietów, a ceny rozpoczynają się już od 45 zł.

Warto również dodać, że Carwash Spa można nabyć wysokiej jakości ścierkę z mikrofibry. I co ciekawe, klienci którzy zakupią taką ściereczkę, będą mogli ją dożywotnio, zupełnie bezpłatnie, wymieniać na nową przy kolejnych wizytach w myjni.

Iluminacja świetlna na budynku myjni.
Iluminacja świetlna na budynku myjni. fot. Carwash Spa
Na miejscu dostępne są rozmierniki pieniędzy. Myjnia oferuje płatności gotówkowe i bezgotówkowe.

Carwash Spa wierzy w przyszłość lepszego środowiska, technologii i zrównoważonego biznesu. Posiada najszybszą, największą i najbardziej przyjazną dla środowiska myjnię samochodową w Polsce z 85 panelami słonecznymi na dachu. Dodatkowo, myjnia wyposażona jest w system recyklingu, który odzyskuje ponad 80 proc. zużytej wody, zapewniając tym samym klientom, że samochód myty w Carwash Spa, jest kompletnie przyjazny dla środowiska .

Myjnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. od 7 do 22, natomiast w niedziele od godz. 10 do 20.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Sprawdź się

Literka M to symbol sportowych aut marki: