• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kierowcy gubią się na nowych rondach w Kowalach?

mJ
1 kwietnia 2024, godz. 06:00 
Opinie (126)
Pojawiły się sygnały, że nowe ronda w Kowalach są nieczytelne. Pojawiły się sygnały, że nowe ronda w Kowalach są nieczytelne.

Otrzymaliśmy od naszych czytelników kilka sygnałów dotyczących nowych, tymczasowych rond na węźle KowaleMapka. Problemem jest żółte oznakowanie poziome, które już dość mocno się wytarło i jest bardzo słabo widoczne.Jednak nie trzy, a dwa ronda tymczasowe w Kowalach? Jednak nie trzy, a dwa ronda tymczasowe w Kowalach?

Czy ronda w Kowalach są kiepsko oznakowane?

"Żółte oznakowanie na nawierzchni jest już nieczytelne, a ludzie na rondach po prostu wariują. Ronda miały usprawnić ruch, a jest zupełnie odwrotnie" - powiedział w rozmowie telefonicznej z naszym dziennikarzem jeden z czytelników.

Kierowcy przez bardzo słabo widoczne znaki poziome nie do końca wiedzą, jak mają się zachować na rondach. Często nie mają w ogóle pojęcia, że są... na rondzie.

Byliśmy na miejscu i rzeczywiście, żółte oznakowanie jest już wytarte i słabo widoczne, a wielu kierowców gubi się na tymczasowych rondach.

Jedni jadą na pamięć i wjeżdżają na rondo, jakby wciąż jechali drogą z pierwszeństwem. Drudzy zatrzymują się na środku ronda, aby przepuścić tych, którzy przedtem mieli pierwszeństwo na ul. StaropolskiejMapka.

Niepewność kierowców sprawia, że ronda nie upłynniają ruchu, a jeszcze bardziej go spowalniają.

Dlatego zwracamy się z prośbą do zarządcy drogi o bardziej czytelne oznakowanie rond na węźle Kowale.

Pojawiły się sygnały, że nowe ronda w Kowalach są nieczytelne. Pojawiły się sygnały, że nowe ronda w Kowalach są nieczytelne.
mJ

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (126)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Pomorskie Targi Autokosmetyki 2024

10 - 25 zł
Kup bilet
targi

Gdańska Liga Rallycross Modeli RC

30 zł
zawody / wyścigi

Gdańska Liga Rallycross Modeli RC

30 zł
zawody / wyścigi

Sprawdź się

Sprawdź się

Który trójmiejski dealer jest przedstawicielem marki Smart?

 

Najczęściej czytane