Wiadomości

stat

Korek na ul. Beethovena

Zobacz, jak objechać zatłoczone rondo między Moreną a Suchaninem.Zastanawiasz się, jak szybko skrócić sobie drogę, jadąc przez Suchanino do Wrzeszcza lub w pobliże dzielnicy Aniołki? Oto nasza podpowiedź

.

Nie musisz stać w korku do ronda między Moreną i Suchaninem na ul. Beethovena lub ul. Sobieskiego. Jadąc z i do Wrzeszcza, zakorkowane ulice można ominąć, przejeżdżając ul. Cygańska Góra. Korzystając z proponowanego objazdu, można zyskać od 5 do 10 min.

Niestety, wadą tego objazdu jest zły stan nawierzchni jezdni na ul. Cygańska Góra na dojeździe do ul. Sobieskiego i ul. Smoluchowskiego. W wielu miejscach w ogóle jej brak.

Z objazdu mogą też korzystać osoby zmierzające nie tylko z i do Wrzeszcza. Droga stanowi świetny dojazd do obiektów szpitalnych, zlokalizowanych przy ul. Smoluchowskiego i ul. Dębinki. Z łatwością można tu dojechać też do al. Zwycięstwa.

Objazdu należy unikać w czasie zimy oraz intensywnych opadów deszczu.

Propozycja objazdu
Kierowcom, jadącym w kierunku Wrzeszcza z południa Gdańska i w przeciwną stronę, sugerujemy objazd ulicami: Powstańców Warszawskich, Cygańska Góra (uwaga na liczne uszkodzenia nawierzchni), Sobieskiego lub Smoluchowskiego.
Długość objazdu: 1,3 km.
Czas przejazdu: ~3-4 min.
Utrudnienia: Na ul. Cygańska Góra na odcinku od ul. Smoluchowskiego do ul. Sobieskiego jest uszkodzona nawierzchnia. Ulica podczas opadów deszczy zamienia się w rwący potok.
Propozycja dla: kierowców pojazdów osobowych i dostawczych.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (17)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.