stat
Impreza już się odbyła

MotoWOŚP 2019 (1 opinia)

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali.

Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

MotoWOŚP 2019
to spotkanie miłośników motoryzacji w szlachetnym celu. W dniu imprezy zapraszamy na aktywny pokaz motoryzacyjnych perełek: auta klasyczne, youngtimery, samochody sportowe, auta terenowe. Masa atrakcji tego dnia m.in. rozmowy z Wami, o Waszej pasji i samochodach. Będą przejażdżki, konkursy. Do tego będziemy zbierać na miejscu pieniążki na sprzęt medyczny.

Zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio na adres mailowy, który podamy w ciągu kilku dni.

Tego dnia w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie odbędą się setki imprez, koncertów, happeningów i wydarzeń organizowanych oddolnie i autonomicznie przez sztaby WOŚP. Po raz kolejny dzień Finału WOŚP będzie dniem pełnym energii, radości, karnawału i zabawy.

Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!

SIEMA !

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.