stat
Impreza już się odbyła

Porsche Parade 2019

Radość, motoryzacyjne wyzwania i wspólna pasja - w dniach 7-9 czerwca 2019 roku odbędzie się kolejna edycja corocznej parady samochodów Porsche w Polsce. Tym razem ponad 100 załóg miłośników sportowych aut producenta z Zuffenhausen przejedzie z centrum kraju nad morze, a po drodze odwiedzi zielone zakątki Kaszub - to świetna okazja do zobaczenia tak dużej liczby sportowych aut w jednym miejscu. W sobotę, 8 czerwca, uczestnicy parady odwiedzą Gdańsk.

Tegoroczna edycja Porsche Parade odbędzie się nad Bałtykiem. W piątek 7 czerwca wyjątkowe grono entuzjastów marki Porsche wyruszy swoimi sportowymi samochodami z Torunia nad morze, do Władysławowa. Po drodze czeka ich wiele wyzwań - trasa będzie miała charakter przejazdu na regularność i "zahaczy" o rzadko uczęszczane, zaskakujące miejsca.

W sobotę goście Porsche Parade 2019 udadzą się do Łeby, by "naładować swoje akumulatory" na tamtejszej plaży, a później znów ruszą w podróż i dalej będą konkurować ze sobą podczas przejazdu na regularność. Sobotnia część trasy zakończy się w Gdańsku. Uczestnicy parady zaparkują auta na parkingu przy Filharmonii Bałtyckiej.

Jak co roku, Porsche Parade ma szansę przyciągnąć wielu widzów, którzy z ochotą podziwiają niepowtarzalne linie i brzmienie sportowych samochodów producenta z Zuffenhausen. Wśród startujących załóg zapowiedzieli się użytkownicy unikalnych modeli sprzed lat, takich jak 911 czy 914, a także ekstremalnie rzadkich wydań 911.

Partnerem Porsche Parade jest firma Michelin, producent topowych opon, które dzięki swoim właściwościom i jakości idealnie sprawdzają się nie tylko w ruchu ulicznym, ale także podczas ekstremalnych prób sportowych.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij