Powstaje nowy salon Volvo Drywa w Gdańsku

W Gdańsku przy ul. Uczniowskiej powstaje nowy salon Volvo Drywa.
W Gdańsku przy ul. Uczniowskiej powstaje nowy salon Volvo Drywa. fot. Volvo Drywa

W Gdańsku przy ul. Uczniowskiej 36Mapka trwa budowa nowego salonu marki Volvo. Inwestorem jest właściciel firmy Drywa - Krzysztof Drywa. Nowoczesny obiekt szwedzkiej marki zostanie otwarty za kilka miesięcy - na początku przyszłego roku.Aktualnie firma Drywa prowadzi salon aut nowych i używanych oraz autoryzowany serwis Volvo w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 410Mapka, a także salon Volvo Selekt wraz z autoryzowanym serwisem w Gdyni przy ul. Parkowej 2Mapka.

Jak mówi prezes firmy Paweł Drywa:
to najwyższy czas na zmiany. Nasz obecny salon w Gdańsku po tylu latach działania wymagał wykonania szeregu modernizacji i dostosowania go do zmieniających się potrzeb naszych klientów oraz przystosowania go do obsługi coraz większego parku aut elektrycznych i hybrydowych. Przewidujemy, że ich sprzedaż w najbliższych latach będzie wyraźnie rosła. Nie ukrywam, że równie ważnym argumentem, przemawiającym za nową inwestycją, była obecna wielkość i przepustowość naszej stacji. Przy obecnych wolumenach jest nam po prostu za ciasno w salonie i w serwisie na Kartuskiej.
Nie obejdzie się bez radykalnych kroków.

Nasz obecny obiekt przy ul. Kartuskiej 410 zostanie zamknięty pod koniec roku, a jego wszyscy pracownicy przeniesieni do nowej lokalizacji. Kiedy? O dokładnej dacie będziemy na bieżąco informować klientów. Jest to dla nas duża zmiana, ale zrobimy wszystko, aby nasi klienci odczuli ją tylko pozytywnie - dodaje.
W Gdańsku przy ul. Uczniowskiej powstaje nowy salon Volvo Drywa.
W Gdańsku przy ul. Uczniowskiej powstaje nowy salon Volvo Drywa. fot. Volvo Drywa
Salon, który powstaje w Gdańsku przy ul. Uczniowskiej 36, nieopodal stadionu, jest budowany według najnowszych standardów Volvo. Klientom zaoferuje obszerną strefę ekspozycji samochodów nowych, aut używanych objętych programem Volvo Selekt oraz autoryzowany serwis. Kompleks będzie miał blisko 14 tys. m sześc. kubatury.

Paweł Drywa deklaruje, że w nowym obiekcie klienci będą przyjmowani już na początku 2022 roku

- Nowy kompleks rośnie z dnia na dzień. Zakończenie prowadzonych obecnie robót budowlanych przewidujemy na koniec roku. Nasi pracownicy będą gotowi do pracy w nowym salonie już w styczniu 2022 roku. Wszystkich serdecznie zapraszamy - dodaje.
W Gdańsku przy ul. Uczniowskiej powstaje nowy salon Volvo Drywa.
W Gdańsku przy ul. Uczniowskiej powstaje nowy salon Volvo Drywa. fot. Volvo Drywa
- Otwarcie nowego obiektu zbiegnie się z 30-leciem firmy. Gdy prawie trzy dekady temu temu rozpoczęliśmy współpracę z Volvo Cars Poland i otrzymaliśmy miano autoryzowanego dealera, nie wiedzieliśmy, jak daleko jesteśmy w stanie dojść. Wiedzieliśmy jednak, że największy nacisk będziemy kłaść na jakość świadczonych przez nas usług. Nasze postanowienie przyniosło efekt. W stosunkowo niedługim czasie mogliśmy pochwalić się dużą liczbą stałych klientów, a nowych przybywało i przybywa z każdym dniem. Dzięki temu byliśmy w stanie stopniowo rozbudowywać naszą firmę i dalej to robimy - mówi właściciel firmy Krzysztof Drywa.
Czy klienci i miłośnicy szwedzkiej marki mogą spodziewać się hucznego otwarcia nowego obiektu już w przyszłym roku?

- Na pewno, nie planujemy zrobić tego po cichu. Jednak na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądała sytuacja w kraju. Jeżeli nie będzie obostrzeń to z całą pewnością o nas usłyszycie - zakończył Paweł Drywa.
Pozostaje czekać na dalsze informacje i śledzić postępy na budowie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

MotoWOŚP - Pomagamy! 2022
MotoWOŚP - Pomagamy! 2022
imprezy i akcje charytatywne
sty 30
niedziela, g. 15:00
Gdańsk

Sprawdź się

Sprawdź się

XC90 to model z gamy którego producenta?

 

Najczęściej czytane