stat
Impreza już się odbyła

Rajd Halloween (2 opinie)

Bez wątpienia to impreza jedyna w swoim rodzaju. Halloween to wciąż młode święto, które ciągle zyskuje na popularności. Wiedza o tym fani motoryzacji. Jednym z ciekawszych sposobów na spędzenie tego święta jest rajd leciwych samochodów. W środowy wieczór klasyki w mrocznych "przebraniach" będą straszyć na ulicach Trójmiasta. Do zabawy może dołączyć każdy, kto dysponuje minimum 20- letnim pojazdem.

Remcon 2019

gru 13-15

piątek - niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 40-140 zł
przedsprzedaż 45 zł

European Jamboree 2020

27 lipca - 6 sierpnia 2020, godz. 09:00

Wyspa sobieszewska
Przed nami piąta edycja Rajdu Halloween, na który zaprasza grupa Youngtimers Trójmiasto i stowarzyszenie Classic Moto Story. Impreza odbędzie się w środę, 31 października, w różnych lokalizacjach Trójmiasta. Pierwszym punktem na mapie rajdu będzie zabytkowa Kuźnia Wodna w Oliwie, z którego załogi będą ruszać na trasę. Rejestracji można dokonać przy użyciu formularza internetowego.

O co chodzi w tej Halloweenowej zabawie?
"Każdy z uczestników już na starcie otrzyma mapę, która wskaże drogę do kolejnych punktów z zadaniami. Na wskazanych przez organizatorów przystankach, załogi będą musiały zmierzyć się z próbami sprawnościowymi i małym konkursem wiedzy, za co otrzymają punkty. Rajd Halloween to niezwykła impreza, jedyna tego typu w kraju" - mówi Bartłomiej Chruściński, dziennikarz motoryzacyjny i współorganizator tego wydarzenia.

Wpisowe
W rajdzie weźmie udział ponad 40 ekip w wystylizowanych pojazdach. Warto zaznaczyć, że każda załoga musi składać się z minimum dwóch osób (kierowca i pilot), a samochód mieć co najmniej 20 lat (do rocznika 1998). Wpisowe wynosi 25 zł od załogi.

Organizatorzy szacują, że rajd potrwa około dwóch godzin. Metą imprezy będzie Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim, miejsce w którym odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. A tych będzie łącznie kilka, bo oprócz tej najważniejszej dla zwycięskiej załogi Rajdu Halloween, wyróżnienia otrzymają: uczestnik odziany w najbardziej oryginalny strój oraz najlepiej wystylizowany pojazd.

fot. Maciej Kurczalski / 3MFOTO.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
Każda załoga musi składać się z minimum dwóch osób (kierowca i pilot), a samochód mieć co najmniej 20 lat (do rocznika 1998). Wpisowe dla załogi wynosi 25 zł.

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia