Wiadomości

stat

Ranking: najlepsze warsztaty samochodowe w Trójmieście

W rankingu Najlepsze w Trójmieście przy pomocy naszych czytelników wyłaniamy najwyżej oceniane firmy.
W rankingu Najlepsze w Trójmieście przy pomocy naszych czytelników wyłaniamy najwyżej oceniane firmy. fot. 123rf.com/bialasiewicz

Ranking najlepszych to comiesięczny cykl, w którym prezentujemy najwyżej oceniane trójmiejskie firmy z katalogu Trojmiasto.pl. Miesiąc temu opublikowaliśmy ranking najlepszych trójmiejskich pracowni aranżacji wnętrz. Poniżej prezentujemy lutowe zestawienie najlepszych warsztatów samochodowych w Trójmieście, zaś 2 kwietnia o godz. 11 ogłosimy ranking salonów fryzjerskich.Czytaj także: wiosenne porządki w aucieW jakim warsztacie naprawiasz samochód?

mam swój ulubiony, sprawdzony od lat warsztat 58%
wybieram miejsce w zależności od usterki 9%
zawsze korzystam z autoryzowanego serwisu obsługi 13%
jadę tam, gdzie mają najbliższe, wolne terminy 3%
staram się naprawiać samodzielnie 17%
zakończona Łącznie głosów: 849
Ranking obiektów wyliczany jest na podstawie:
  • średniej oceny (minimum trzy opinie),
  • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
  • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
  • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz dział moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top podzielony jest na dwie części: trzy najlepsze obiekty w całym Trójmieście oraz zestawienie zwycięzców w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.


Top 3: Najlepsze warsztaty samochodowe w Trójmieście1

Red-Line Karol Wansel

Gdynia, Chwarznieńska 140
9.3/10
+ Oceń

2

Auto-Alp

Gdańsk, Litewska 16
9.2/10
+ Oceń

3

RENO ART Profesjonalny Serwis Marki Renault

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 253
9.1/10
+ Oceń


Co o zwycięzcach mówią nasi czytelnicy?- Polecam. Już kilkakrotnie korzystałem z usług tego warsztatu. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony, a ceny są adekwatne do wykonanej pracy - pisze nasz czytelnik Franciszek, na temat serwisu Red-Line.
- Świetny warsztat. Oddałem auto dwa razy do zrobienia i dwa razy byłem bardzo zadowolony. Samochód odzyskałem szybko (nawet tego samego dnia), ceny były rozsądne. Najważniejsze jednak to obsługa - komunikatywna, bezproblemowa, pomocna, z pasją. Wytłumaczono mi wszystkie rzeczy, które mnie interesowały. W wielu innych warsztatach trafiamy na milczących mechaników, którzy wydają się nie być zainteresowani problemem klienta, a jak się z nich nie wyciągnie szczegółów, to sami nic nie powiedzą. W Auto-Alp jest zupełnie odwrotnie - 100 proc. profesjonalizmu - ocenia Tomek pod wizytówką Auto-Alp.

Najlepsze warsztaty samochodowe w Gdańsku:Auto-Alp

Gdańsk, Litewska 16
9.2/10
+ Oceń

RENO ART Profesjonalny Serwis Marki Renault

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 253
9.1/10
+ Oceń

RAF-CAR

Gdańsk, Mostowa 14
8.8/10
+ Oceń


- Mam rzadszą wersję Renault Kangoo 4x4, która ma dość specyficzne i charakterystyczne usterki, dlatego niestety nie każdy mechanik ogarnia temat i po sześciu różnych warsztatach trafiłem do Reno Art. Fakt - znają te auta bardzo dobrze, byłem zaskoczony, kiedy zaczęli z pamięci recytować budowę tego konkretnego modelu (zwykle mechanicy, do których jeździłem widzieli taki po raz pierwszy). Drugi fakt - są bardzo dokładni i terminowi. Trzeci fakt - to prawda, mają oryginalne części i nawet taniej, niż w ASO. W ciągu kilku wizyt regenerowałem już u nich skrzynię, silnik i osprzęt, naprawiałem zawieszenie, hamulce, przekładnię kierowniczą - póki co auto śmiga, zatem warto - taką opinią dzieli się zadowolony Michał na temat RENO ART.
- Jestem już któryś raz w tym warsztacie, zawsze wszystko perfekcyjnie zrobione i niewygórowane ceny, najlepszy warsztat na Pomorzu, polecam - chwali RAF-CAR czytelnik Krzysiek.

Najlepsze warsztaty samochodowe w Gdyni:Red-Line Karol Wansel

Gdynia, Chwarznieńska 140
9.3/10
+ Oceń

Careno

Gdynia, Żwirowa 62
9.1/10
+ Oceń

Japan Service

Gdynia, Hutnicza 1
9.0/10
+ Oceń


Co jeszcze chwalą zadowoleni klienci?- Jedyny warsztat, który naprawił beznadziejny przypadek. Od kilku miesięcy walczyłam z naprawą Corsy, kilka warsztatów rozłożyło ręce, ale nie Careno. Polecam - samochód stał długo, ale zapłaciłam tylko za części... - pisze Em o usługach Careno.
- Byłem na spotkaniu służbowym w Trójmieście kiedy moje auto stanęło. Traf chciał, że było to przy tym serwisie. Panowie mi pomogli i jeszcze tego samego dnia mogłem wrócić sprawnym autem. Polecam - pisze Arek o firmie Japan Service.

Najlepsze warsztaty samochodowe w Sopocie:Centrum Napraw Powypadkowych

Gdynia, kmdr. Zygmunta Horyda 15
8.7/10
+ Oceń

Ba-Car

Sopot, Leśna 6
8.0/10
+ Oceń


- Naprawiałem tutaj samochód po kolizji i nie mam zastrzeżeń co do jakości wykonania, lakierowania czy spasowania elementów, więc jestem w pełni zadowolony - chwali Centrum Napraw Powypadkowych klient Tomasz.
- Warsztat więcej niż ok. Warsztat do, którego chce się wracać z problemami. Pomimo napiętych urlopowych terminów starają się pomóc. Po za tym fachowa diagnoza i miła obsługa. Bardzo polecam, będę stała klientką - opisuje Ba-Car zadowolona Ewa.
Mamy nadzieję, że nasz ranking przybliżył spektrum trójmiejskich firm, ułatwiając wybór właściwego warsztatu zarówno do rutynowych serwisów auta, jak i nagłych usterek, których oczywiście życzmy jak najmniej!

Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny miejsc i obiektów, które odwiedzacie. Przypominamy, że już za miesiąc - 2 kwietnia 2020 r. - opublikujemy ranking kategorii: salony fryzjerskie.

Opinie (121) 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Car-sharing to: