• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

To ostatnia niedziela - zakończenie sezonu 2016

30 października kolejny raz przy Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się zlot klasycznych samochodów. Edycja wiosenna przyciągnęła ponad 600 aut i kilka tysięcy miłośników niezwykłych pojazdów.

Organizatorami zlotu jest ekipa Trójmiasto klasycznie, fani zabytkowej i klasycznej motoryzacji, którzy od kilku lat organizują cykliczne zloty, przyciągające zarówno kolekcjonerów i właścicieli aut, jak i całe rodziny fanów motoryzacji.

Zlot przy Stadionie Energa Gdańsk organizowany jest na zakończenie sezonu. Ponownie pojazdy ustawione będą strefami, zależnie od marki i lat produkcji. Na parking dla klasyków może wjechać każdy pojazd, którego model wyprodukowany został do roku 1989 włącznie, a także wszelkie konstrukcje polskich marek bez względu na rok produkcji.

Dla osób odwiedzających przewidziany jest osobny parking.

Gwarantujemy, że spacer wśród setek pojazdów, z których znaczącej większości nie spotkamy już na ulicach, dostarczy moc wrażeń nie tylko fanom motoryzacji.

Szczegóły na temat wydarzenia: Facebook.


Zasady te same, co od zawsze na naszych spotkaniach:

CO MOŻE WJECHAĆ NA PARKING DLA KLASYKÓW?
Każdy pojazd wyprodukowany do roku 1989 włącznie;
/lub
jeśli produkcja danego modelu rozpoczęła się w 1989 albo wcześniej (czyli np. BMW E34, model z 1992 może wjechać, gdyż produkcja E34 rozpoczęła się jeszcze w latach 80.)
/lub
wszelkie konstrukcje naszych rodzimych polskich marek, bez względu na rok produkcji.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

Najczęściej czytane